Horúca novinka – Super Affiliate Akadémia

Horúca novinka – Super Affiliate Akadémia

Keďže chceme čo najviac edukovať trh, posledné týždne sme intenzívne pracovali na novom produkte – Super Affiliate Akadémia! Základom je online emailový kurz, kde sa v 17 dieloch dozviete základy online marketingu a toho, ako si spraviť úspešný web. K väčšine dielov sme pripravili aj inštruktážne videá a rozhovory. Postupne budeme pridávať nové diely z oblasti, vyspovedáme ďalších hostí a dáme vám neoceniteľné know-how. Stačí sa zadarmo pridať a odoberať. superaffil

Ako to funguje?

Získate informácie krok po kroku. Po prečítaní každej časti vám na druhý deň pošleme ďalšiu. Kurz sa prispôsobí a počká, kým sa mu budete vedieť venovať. PS: Ak používate Gmail, možno vám diel padol do priečinka „Promotions“. Stačí, ak ho presuniete do doručenej pošty a už by malo všetko chodiť normálne.

Nezabudnite, kým neotvoríte predošlú časť, nová nepríde 🙂 Akadémii sa treba venovať a začiatočníci by mali hlavne postupne vstrebávať informácie.

Kde sa ešte pridať

Nezabudnite navštíviť novú Fanpage Super Affiliate Akadémie, pridať sa na jej Twitter alebo Google+

Prihlásiť sa do akadémie

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?