Dognet prináša expanzný guideline na podporu publisherov pri vstupe na maďarský trh

Dognet prináša expanzný guideline na podporu publisherov pri vstupe na maďarský trh

Affiliate sieť Dognet predstavuje svoju najnovšiu iniciatívu na podporu slovenských a českých publisherov pri expanzii na maďarský trh pod názvom expanzný guideline. Publisherom poskytne všetky potrebné informácie, kroky a materiály na úspešnú expanziu na maďarský trh. 

Zoznam overených copywriterov a prekladateľov, ktorí komunikujú v oboch jazykoch. 
Zoznam SK a CZ agentúr zameraných na SEO a linkbuilding.
Legislatívne predpisy, návod na registráciu a odchyt domén.
Najúspešnejšie lokálne projekty a affiliate kampane.
Detailné štatistiky a informácie o maďarskom trhu a e-commerce.
✅ Zoznam lokálnych agentúr zameraných na SEO a linkbuilding.

Chceme publisherom z Českej republiky a Slovenska pomôcť využiť obrovský potenciál maďarského trhu a získať nový zdroj konverzií a príjmov. Expanzný guideline je dostupný vo forme online dokumentu, vďaka tomu nám umožňuje rýchlo aktualizovať informácie a prispôsobiť sa dynamicky meniacemu sa prostrediu.

Chcem expanzný guideline

Maďarsko je pre publisherov obrovská príležitosť 

Momentálne v Dognete nájdete cez 200 maďarských kampaní. Pričom maďarský trh ešte nie je presýtený kvalitnými publishermi, čo otvára nové možnosti pre skúsených publisherov z Českej republiky a Slovenska. Tí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti affiliate marketingu a presne vedia, ako využiť príležitosti, ktoré nový trh prináša. 

Vďaka expanznému guideline od Dognetu publisheri dostanú všetky potrebné informácie a odporúčania, ktoré im umožnia vybudovať úspešné projekty. 

“Naším cieľom je podporovať publisherov, aby mohli úspešne expandovať. V sieti máme stovky klientov, ktorí majú e-shop na viacerých trhoch. A to najlepšie, čo vieme pre nich spraviť, je vzdelávať slovenských a českých publisherov, aby tvorili projekty v zahraničí a prinášali stále nové konverzie aj mimo domáceho trhu,”  Štefan Polgári, CEO affiliate siete Dognet. 

Chcem využiť príležitosť

Expanzia krok za krokom 

Zamerali sme sa na poskytnutie konkrétnych krokov a materiálov, ktoré pomôžu publisherom rýchlejšie sa zorientovať na maďarskom trhu. Expanzia na trh, ktorému nerozumiete, je častokrát odstrašujúca a mnoho publisherov túto myšlienku zavrhne už v začiatkoch. 

Expanzný guideline je navrhnutý tak, aby bol pre publisherov jasným sprievodcom expanziou na maďarský trh. Každý krok je podložený príslušným materiálom, ktorý publisheri budú potrebovať.

Cieľom je odbúrať strach, ktorý majú mnohí publisheri pri expanzii na nepoznaný trh. Guideline sme spravili za publisherov, aby sme im expanziu uľahčili a zároveň ich motivovali pri rozhodnutí expandovať. Samozrejme, že v prípade potreby im budeme poskytovať ďalšiu dodatočnú podporu,” Tomáš Morvai, country manažér pre Maďarsko.  

Publisheri nájdu legislatívne predpisy, kompletný návod na registráciu domén, odchyt domén a TOP affiliate kampane v našej sieti aj s konkrétnymi číslami. 

V guideline sú lokálne agentúry zamerané na SEO a linkbuilding s konkrétnymi službami, ktoré poskytujú, odkazmi, kontaktami a jazykom, v akom s agentúrou môžu komunikovať. Jednoducho si stačí vybrať zo zoznamu, všetky agentúry sme oslovili a sú pripravené s publishermi začať spoluprácu. 

 

Neznalosť jazyka už nie je problémom 

Rečovú bariéru sme znížili na minimum. Expanzný guideline obsahuje konkrétnych prekladateľov, ktorí komunikujú v oboch jazykoch a my ako sieť s nimi máme dobré skúsenosti. Dokážu publisherom pomôcť nielen pri prekladoch, ale aj v celkovej podpore projektu. Všetko záleží na konkrétnej dohode publishera s prekladateľom. 

Oslovili sme slovenské a české agentúry, ktoré pôsobia na viacerých trhoch a vedia publisherom pomôcť pri expanzii. Nájdete konkrétne kontaktné osoby, všetky služby, ktoré poskytujú a tiež informácie o tom, na ktorých trhoch pôsobia. Všetky agentúry sú informované o našej iniciatíve podpory publisherov, do ktorej sa touto formou zapojili a radi túto myšlienku podporia. 

 

Rýchla aktualizácia vďaka online platforme

Informácie poskytujeme veľmi jednoducho prostredníctvom online platformy, ktorá nám umožňuje rýchlu aktualizáciu zmien. E-commerce je odvetie, ktoré sa mení doslova zo dňa na deň, a na to potrebujeme reagovať čo najrýchlejšie. 

Chcem sa pridať do expanzného guidelinu

 

Maximálna podpora s Dognetom 

V Maďarsku pôsobíme od roku 2016. O tento trh sa v Dognete starajú skvelí odborníci Tomáš a Katka, ktorí plynule komunikujú v maďarčine a slovenčine. Poznajú lokálnych inzerentov aj publisherov a sú pripravení vám vysvetliť, ktoré segmenty tu najlepšie fungujú a aké príležitosti vás v ňom čakajú. 

1. Nájdeme pre vás kvalitných a spoľahlivých copywriterov.
2. Preberieme celú komunikáciu, kontrolu výstupov a deadlineov. Vy dostanete hotový a skontrolovaný obsah pripravený na nahodenie.
3. Pomôžeme vám s lokálnym linkbuildingom. Všetko pritom vybavíme za vás. Stačí, keď schválite navrhnuté domény a finálny PR článok.

Chcem pomoc s expanziou, napíšem Katke

V sieti registrujeme publisherov, ktorí už projekt na maďarskom trhu majú, ale kvôli jazyku alebo časovej kapacite nestíhajú na projekte pracovať. Častokrát zanikajú dobré projekty, ktoré majú potenciál na úspech. V rámci budovania maďarského trhu im chceme poskytnúť podporu a ukázať, že mať úspešný projekt na maďarskom trhu nemusí byť zložité. 

Expanzia do Maďarska s Dognetom je vhodná aj pre tých, ktorí projekt v Maďarsku už majú, ale rečová bariéra alebo časová kapacita im nedovoľuje venovať sa mu naplno.

Veríme, že touto formou podporíme rozvoj nielen maďarského e-commerce, ale čiastočne aj slovenského a českého.

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?