Dognet na Czech Online EXPO 2022

Dognet na Czech Online EXPO 2022

Czech online expo môžeme označiť za už tradičný, najväčší onlinový veletrh, ktorý sa každoročne koná v Prahe. Posledné dva roky nepriaznivá pandemická situácia neumožnila uskutočniť žiadne väčšie podujatie. Preto sme si nielen my v Dognete tohtoročné expo vychutnali na maximum. 

Expo špeciálne pre ecommerce

Pre tých, ktorí COE nepoznajú jedná sa o expo, kde sa môžete osobne stretnúť s vystavovateľmi v oblasti e-commerce a online sveta. Poskytnú Vám všetky potrebné informácie, či už máte vlastný e-shop, alebo chcete rozšíriť a zefektívniť Váš biznis. 

Súčasťou sú celodenné prednášky, kde sa dozviete aktuálne trendy online biznisu. Témy SEO, PPC, UX, automatizácie sú použiteľné v každom projekte, preto sa nečudujeme, že prednáškové sály boli stále plné. 

Mnoho z nás za posledné dva roky bolo nútených zo dňa na deň adaptovať svoj biznis do onlinu a venovať mu oveľa viac času ako predtým. COE je výborná príležitosť zistiť ako zlepšiť práve ten Váš.

 

Na Czech Online EXPO už tretíkrát

Dognet sa tejto udalosti pravidelne zúčastňuje, pretože stretnúť sa s našimi klientmi a nastaviť celý proces spolupráce tak, aby fungoval a dával význam pre všetky strany je našou prioritou. COE nám umožňuje priamo vysvetliť ako affiliate marketing funguje a do detailu Vám odpovedať na všetky otázky. Nielen našim klientom, ale aj publisherom, či už s affilom začínajú, alebo majú dlhodobý projekt. 

Neustále hľadáme nové a lepšie spôsoby prezentácie affiliate marketingu, kampaní a takéto expo je jedným z nich. Vďaka nemu sme mali možnosť rozšíriť portfólio kampaní o nových zaujímavých inzerentov, zefektívniť prebiehajúce kampane a v budúcnosti začať nové spolupráce.  

V neposlednom rade získať spätnú väzbu priamo od Vás, ktorá nás posúva vpred a uisťuje, že sme nezišli zo správnej cesty 🙂  Tak, ako samotný princíp affiliate marketingu, aj naša sieť je fér a nás neskutočne teší, že to oceňujete.  

Ďalšou zastávkou pre nás bude Reshoper, tešíme sa na Vás. 

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?