Black Friday už tento piatok

Black Friday už tento piatok

Všetci milujú zľavy. Americký nákupný „sviatok“ dorazil aj k nám a už tento piatok sa roztrhne vrece so zľavami a akciami. Ktorí inzerenti sa zapoja do Black Friday?  

Títo inzerenti budú lákať svojich zákazníkov na masívne zľavy:

V kampani SuperPrsia.sk je nový kupón s platnosťou do 30.11.2016 na zľavu 5€ + doprava zdarma. Kód kupónu: „superprsiask“. Taktiež ku každému baleniu Super PRSIA získa zákazníčka balenie produktu Beauty – vlasy, koža nechty ZADARMO.   Určite mi tu nejaký inzerent chýba. V aktuálnom predvianočnom zhone nestíhajú odpisovať na všetky moje emaily 😀 Aj preto vždy všetkým publisherom radím, aby sa prihlásili do newsletterov inzerentov, ktorých propagujú. Napríklad taký InSportline dáva jednu akciu za druhou 😉
Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?