BANEA: dynamické produktové affiliate bannery

BANEA: dynamické produktové affiliate bannery

Bannery nie sú mŕtve! Aspoň to nám vyšlo z nášho prieskumu. Tak sme pripravili super vec pre publisherov aj inzerentov – dynamický bannerový konfigurátor 🙂 Chceme pomáhať a sieť smerovať nie len ako technické riešenie, ale aj ako službu. Tak robíme veci „za“ publisherov a aj inzerentov 🙂 Tento krát sme vychádzali z prieskumu, čo sme realizovali pred pár mesiacmi. Pracovali sme s hypotézou, že bannery aj tak nikto nechce, ale potrebovali sme to overiť. A ako to tak býva, nemali sme pravdu. O bannery je stále záujem, len nie o formu, akou sú štandardne brané. Tak sme to zobrali od začiatku a urobili systém BANEA, kde si vytvoríte svoj vlastný banner podľa želania. Zatiaľ je na výber v celku málo inzerentov, keďže potrebujeme špecifické XML feedy. Nechceli sme ale čakať, tak sme to spustili. Ostatných inzerentov budeme pridávať neskôr. Môžete si vybrať:
  1. Rozmer
  2. Počet produktov
  3. Kampane
  4. Farby CTA
  5. Text CTA
  6. Možnosť zobraziť/skryť logo inzerenta a ceny
  7. Samozrejme nechýba data1 pre analytiku a samozrejme je nutné pridať aj vaše affiliate ID
Však si to vyskúšajte 🙂 https://banea.dognet.sk/. Je to viac menej BETA verzia, takže ak nájdete chybu, alebo niečo podobné, napíšte nám prosím. Hneď to fixneme 🙂 Enjoy!

VYSKÚŠAŤ SYSTÉM BANEA

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?