Ako vyťažiť z Black Friday v Dognete maximum?

Ako vyťažiť z Black Friday v Dognete maximum?

K sviatočnej nákupnej sezóne neodmysliteľne patrí aj obľúbené obdobie všetkých e-shopov, zákazníkov a publisherov. Black Friday tento rok pripadá na 24. novembra 2023.

Už dávno sa však neviaže iba na jeden deň. Ľudia nájdu na e-shopoch zaujímavé zľavy, akcie a výpredaje počas celého novembra. Výhodnejšie ceny využívajú nielen k nákupu vianočných darčekov, ale aj na zakúpenie drahších položiek, ktoré si vyhliadli počas roka, doplnenie šatníka či vyskúšanie aj menej známych značiek a produktov.

Black Friday akcie predstavujú skvelú príležitosť na zvýšenie predajov a získanie nových zákazníkov, pričom mnohí z nich budú akcie hľadať na svojich obľúbených kupónových a cashbackových portáloch, ale aj blogoch, magazínoch a sociálnych sieťach.

V roku 2022 zabezpečili publisheri v Dognete obrat 1 376 283 EUR len počas samotného Black Friday víkendu a v porovnaní s predošlým mesiacom sme u inzerentov pozorovali v priemere o 133 % viac objednávok.

Chcete aj vy vyťažiť tento rok z Black Friday v Dognete maximum? Povieme vám, ako na to. 😊

 

Informujte nás o vašich Black Friday akciách

Príprava dobre premyslenej Black Friday akcie zaberie každému e-shopu nemalé množstvo času. Rozšírte ju využitím Dognetu medzi státisíce nových zákazníkov prostredníctvom affiliate partnerov, ktorých máme v sieti.

Stačí, ak nás o pripravovanej akcii informujete e-mailom alebo prostredníctvom krátkeho dotazníka, ktorý vám nezaberie viac ako 5 minút:

Chcem vyplniť dotazník za svoj e-shop

 

Publisheri nájdu všetky Black Friday akcie na jednom mieste

Patríte medzi našich publisherov a nechcete, aby vám ušla niektorá zo zaujímavých akcií, ktoré e-shopy plánujú? Všetky novembrové akcie, o ktorých nás inzerenti informovali, nájdete nielen v kupónovom feede, ale aj v samostatnom zozname:

Zoznam Black Friday akcií špeciálne pre publisherov Dognetu

 

Strategické spolupráce medzi inzerentmi a publishermi

Hoci Black Friday ponúka skvelú príležitosť na znásobenie predajov, s rovnakým cieľom k nemu pristupuje aj vaša konkurencia. Aj tento rok odporúčame nadviazať individuálnu spoluprácu s vybranými partnermi a zaujať tak zákazníkov aj v mori všetkých ostatných akcií.

Väčšina publisherov ponúka za zaujímavú výhodu (navýšenú províziu alebo exkluzívny zľavový kupón) intenzívnejšiu propagáciu v podobe lepšieho umiestnenia na ich weboch, sociálnych sieťach či v newsletteri.

Radi vám pomôžeme vybrať vhodných partnerov a spoluprácu dohodnúť – či už ste náš inzerent alebo publisher. Stačí nás kontaktovať na riglerova@dognet.sk.

Držíme vám palce! 😊

Affiliate marketing pre e-shopy
E-book zadarmo

Affiliate marketing pre e-shopy

Už ste iba jeden krok od e-booku, ktorý vám pomôže získať kľúčové informácie o správnom nastavení a fungovaní vašej affiliate kampane

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?