Akcie inzerentov Dognetu pre Black Friday 2021

Akcie inzerentov Dognetu pre Black Friday 2021

Hlavná e-commerce sezóna je už znova tu a rýchlo sa blíži najväčší „nákupný sviatok“ roka – Black Friday, ktorý tento rok pripadá na 26.11.

Tak ako aj po minulé roky, aj tento rok sme si pre vás, našich publisherov, pripravili prehľadnú tabuľku s kupónmi, akciami a bannermi našich inzerentov, ktorí sa zapoja tento rok do Black Friday šialenstva. 

Zoznam akcií na Black Friday

Do tabuľky sú neustále pridávané nové informácie a až do poslednej chvíle bude pravidelne aktualizovaná. Preto nezabudnite sledovať kampane, ktoré vás zaujímajú. 

Novinka v komunikácií s inzerentami

Tento rok pre vás máme aj novinku. V tabuľke s akciami inzerentov pribudli dva nové stĺpce – Extra promo a Communication Modul. Komunikačný modul je novinka, vďaka ktorej môžete komunikovať napriamo cez administráciu s vybranými kampaňami. Kontaktovať môžete len kampane, ktoré to majú povolené. Môžete si tak efektívnejšie dohodnúť extra spolupráce, vypýtať si dodatočné materiály alebo informácie.

 

Prosím kontaktujte kampane len s relevantnými ponukami a vždy jasne popíšte čo im navrhujete alebo o čo máte záujemKomunikačný modul nájdete vo svojej administrácií, v sekcii Extra nástroje.

Inzerenti majú záujem aj o extra promo

Pokiaľ je pri kampani „YES“ v kolónke extra promo, znamená to, že v danej kampani vedia podporiť vybraných publisherov počas Black Friday napríklad poskytnutím individuálneho kódu, prípadne zvýšením provízie. Pokiaľ má kampaň zapnutý komunikačný modul, môžete poslať svoj návrh priamo cez administráciu. V opačnom prípade prosím píšte na bacikova@dognet.sk

Ak by ste mali akékoľvek otázky, som tu pre Vás.

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?