Publisheri siete Dognet priniesli e-shopom v novembri o 114% viac obratu, ako minulý rok

Publisheri siete Dognet priniesli e-shopom v novembri o 114% viac obratu, ako minulý rok

Dognet rastie každým mesiacom. V novembri sme zaznamenali medziročný rekord, kedy publisheri siete Dognet priniesli inzerentom o viac ako 114% väčší obrat a o 95% viac konverzií, ako minulý rok. A to už nerastieme z malých čísel 🚀

152 289 konverzií

Čo nás teší najviac je počet konverzií, ktorý dokážeme držať v rastúcom trende. Od roku 2014 je to celkom jazda, čo sa týka počtu konverzií v sieti. Pozrime sa na najčerstvejší – a to mesiac november. Veríme, že sa takto podarí potiahnuť aj rok 2021. Tím a drive na to rozhodne máme 💪

Počty konverzií v sieti Dognet počas rokov

Prečo to takto „dopadlo“?

Celý tím siete Dognet pracuje každý deň na tom, aby sme boli fér voči všetkým stranám, ktoré sa u nás v sieti stretávajú. A nie len keď nám to vyhovuje 🙂 Čo je ešte kľúčové?

  • Máme stabilný tím affiliate managerov, relationship managerov a všetkých ostatných „managerov“. Lebo expertíza každého člena je to, čo klient očakáva. A nie nejakého juniora, alebo človeka, čo tam dnes je a zajtra už nie. 
  • Nebojíme sa konkurencie. V roku 2014 nám hovorili, že tu nie je miesto. Že je tu už priveľa sietí. A viete čo? Dnes sme v Česko-Slovensko-Maďarskom priestore druhá najväčšia sieť. Na lídra síce strácame, no výrazne sa doťahujeme a aktuálne robíme cca polovičný výkon, ako on. To by pred pár rokmi čakal málo kto. A na margo priestoru – pokiaľ viem, 4 veľké siete z roku 2014 už neexistujú a medzičasom pár nových vzniklo a znova zaniklo. Aktuálne máme na Česko-Slovensku 4 relatívne veľké siete a niekoľko menších. 
  • Neustále vzdelávame trh a posúvame ho dopredu – naposledy to bola knižka 123 tipov pre online a affiliate marketing. Na budúci rok chystáme komplexný návod na úspešný affiliate web, ktorý budeme riešiť aj online, aj ako 10 tisícový náklad fyzickej knižky.

Tešíme sa na november 2021 ✨ A ďakujeme! 

 

 

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?