Knižka pre blogerov je pokrstená

Knižka pre blogerov je pokrstená

V piatok 6.12 prebehol v Košiciach už tretí Blogger meet. V rámci programu sa pokrstila nová knižka pre blogerov Tvorba úspešného zarábajúceho blogu. Knižku krstila známa blogerka Linda LAPKINN Babušík Adamčíková.  Na krste sa zúčastnilo niekoľko desiatok blogeriek a blogerov. 

 

Dôležité vzdelávanie

Kniha vyšla pod záštitou affiliate siete Dognet, pretože cítime, že je potrebné budovať a aktívne podporovať komunitu blogerov. Tých vytláčajú influenceri, pre ktorých stačí publikovať pár fotiek na Instagrame. Preto sa na nej podieľalo viac ako 40 profesionálov z oblasti blogovania a online marketingu. Veríme, že česko-slovenskému trhu prinesieme stovky nových blogerov, ktorí budú tvoriť kvalitný obsah.

Kniha je stále dostupná v každom dobrom kníhkupectve ako offline, tak online. Viac v tlačovej správe a na www.bloghero.academy

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?