Dognet už po štvrtýkrát na Reshoper EXPO

Dognet už po štvrtýkrát na Reshoper EXPO

Affiliate sieť Dognet pravidelne navštevuje výstavy a konferencie, a to nielen na Slovensku. Už štvrtý rok sme sa v Prahe zúčastnili konferencie spojenej s EXPO výstavou – Reshoper.

Dôležité kontakty a networking

Prečo chodíme na veľtrhy, ako sú napríklad Reshoper či Czech Online Expo? Pretože sa stretneme ako s novými partnermi a inzerentmi, tak aj s dlhodobými existujúcimi klientmi. Sme veľmi radi, keď sa e-shopári zastavia v našom stránku a porozprávajú sa s nami o možnosti spolupráce formou affiliate marketingu.

Predsa len, aktuálne máme v Česku takmer 300 aktívnych affiliate kampaní.

Reshoper 2024

Tohtoročný Reshoper opäť ponúkol majiteľom e-shopov možnosť získať na jednom mieste kontakty a informácie od viac ako 130 vystavovateľov ponúkajúcich produkty a služby v e-commerce oblasti. Nechýbala ani poradenská zóna s e-commerce profesionálmi.

Tešíme sa, že naň opäť zavítali tisíce návštevníkov, medzi ktorými sme stretli desiatky z vás, našich klientov a partnerov.

Radi sme boli opäť súčasťou a vidíme sa zasa o rok. 🙂

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?