Dognet podporuje študentskú súťaž Junior Internet

Dognet podporuje študentskú súťaž Junior Internet

Vzdelávanie je pre nás kľúčové a preto tento rok podporujeme súťaž Junior Internet, ktorá už viac ako 10 rokov štartuje online marketingovú kariéru študentom základných a stredných škôl. 

Šanca pre mladých

Aj ja sám som sa v roku 2008 zúčastnil tejto súťaže. Je to neuveriteľná vec, pretože dokáže človeka naštartovať a ukázať mu „veľký svet“. Pre mňa osobne to bola úžasná skúsenosť, keďže som sa dostal na súťaž v Bratislave z detskej izby v Dobšinej, ktorá bola 350 km vzdialená. Týmto ďakujem nášmu riaditeľovi, že ma pustil. A tiež že so mnou pustil (a preplatil benzín) profesora, ktorý so mnou tú štreku zašiel 🙂 

Ako neprogramátor som prevádzkoval projekt UIQ.sk a UIQ.cz. Bol to magazín a zaoberal sa operačným systémom UIQ Symbian, ktorý sa ešte v pred-iphonovej dobe inštaloval do smartphonov od Sony Ericsson a Motorola. Doteraz mám skoro všetky UIQ telefóny v múzeu mobilov 🙂 

Je úplne jedno či vyhráte, alebo nie. Svet patrí tým, čo sa snažia a dajú svojmu projektu srdce. A nie tým, čo budú mať najlepší kód!

Bola to veľká drina vysvetliť ostatným, že keď chce niekto niečo dosiahnuť „na internete“, nemusí byť hneď zrovna kóder alebo programátor. Nevyhral som, ale bola to veľká škola. Doteraz som v kontakte s ľuďmi, čo tam boli ako súťažiaci.

Potrebná podpora

S radosťou podporíme akciu jednak finančne a taktiež rozdáme 200 stovky knižiek, ktoré sme ako affiliate sieť spolu s partnermi vydali. Plus tam budeme mať prednášku o tom, ako reálne zarábať na internete. Nebude to len self-promo pre Dognet 🙂 Chcem chlapcom a verím že aj dievčatám ukázať, že jedna vec je postaviť projekt a druhá ho uživiť.

Super je, že akciu podporuje aj Websupport, Accenture, SK-NIC či Európska komisia. 

Teším sa 24.4 🙂

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?