Dognet na balkánskej konferencii Konverzija podporuje expanziu klientov aj publisherov

Dognet na balkánskej konferencii Konverzija podporuje expanziu klientov aj publisherov

Dognet sa už niekoľko rokov sústreďuje na rozvoj balkánskeho trhu. Publisheri majú k dispozícii viac ako 100 kampaní z Chorvátska, Slovinska, Rumunska, no aj Bulharska či Srbska. Našim klientom prinášame v tomto regióne tisíce konverzií mesačne. Aj preto sa náš kolega Čedo zúčastnil konferencie Konverzija 2024, kde sme zastupovali ako Dognet, tak aj affiliate marketing.

6. ročník

Konferencia sa uskutočnila 27. a 28. apríla 2024. Bola zameraná na digitálny marketing a zúčastnilo sa jej cez 500 účastníkov + 20 rečníkov. Medzi nimi nechýbali ani nové tváre, ktoré doteraz na konferenciách nevystupovali. Tento rok sme mali nosnú tému v podobe AI v digitálnom marketingu. Novinkou bolo aj to, že samo publikum hlasovalo o tom, aké prednášky zaznejú. Tento koncept poznáte z Barcamp alebo Shopcamp. 

Dognet ako partner konferencie

Je pre nás prirodzené zúčastňovať sa podobných konferencií nielen na Balkáne, ale aj v Česku, na Slovensku či v Maďarsku. Je pre nás dôležité stretávať sa s partnermi ako inzerentmi, tak aj s publishermi. Preto sme sa zúčastnili aj na tohtoročnej Konverzii. Témy, ako SEO, social media či branding, sú veľmi blízko k affiliate marketingu. Kolegovia využili aj priestor na networking či feedback k našim produktom. 

Sme veľmi radi, že konferenciu podporil aj veľký balkánsky hráč Shoppster, s ktorým dlhodobo spolupracujeme. Aj vďaka našej spolupráci sme získali na Balkáne viac ako 100 nových partnerov.

Vidíme sa o rok

Balkánsky trh je pre nás veľkou prioritou. Chceme pre našich publisherov a inzerentov neustále otvárať nové možnosti spoluprác.

A preto sa na konferencii Konverzija vidíme aj o rok. 👍

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?