Aký bol rok 2020 v affiliate sieti Dognet

Aký bol rok 2020 v affiliate sieti Dognet

Kolegovia sa mi stále smejú, lebo hovorím, že každý rok je kľúčový 🙂 Taký bol aj rok 2020 … a aj všetky predošlé … no budú aj všetky budúce. Lebo tak sa podľa mňa má podnikať – dávať do toho stále maximum. „Go big or go home“, či ako sa to hovorí. 

Poslaním Dognetu je umožniť zarábať komukoľvek, odkiaľkoľvek. Svet už lepší asi nebude, preto chceme byť bránou do zarábania na internete. Bez bullshitov, klamstiev a zneužívaní naivity iných ľudí.

Rastieme a za to ďakujeme 

Celkovo sme v počte konverzií rástli medziročne o skvelých 59%. Samozrejme za to môže aj celkový rast ecommerce a znížená mobilita. Veríme, že rok 2021 už bude „štandardnejší“, aj keď nám, ako ecommerce segmentu to hrať do karát nebude. 

Rok 2020 priniesol do siete aj významné eshopy, za čo úprimne ďakujeme. Stále sa zlepšujeme a som rád, že to oceňujú stále väčšie a väčšie značky. Verím, teda viem, že vás nesklameme ani v roku 2021. V stovkách percent rastieme hlavne v Česku a zahraničí, za čo ďakujem hlavne kolegom Romanovi a Dávidovi.

Aby som nezabudol, kto ešte nevidel našu „tajmlajnu“ kuknite na web

Chceme byť fér

Nejdem písať, akí sme super a neomylní záchrancovia galaxie. Každý robí chyby. Aj my, aj publisheri a aj inzerenti. Ale snažíme sa byť v každom momente čo najviac fér, ako sa dá. Tak to bolo v roku 2020, roky predtým a bude aj v budúcnosti. 

Ďalšie projekty 

Pandémia nám znemožnila robiť HotDognet akcie, tak sme začali intenzívne točiť videá. Ako pre inzerentov, tak publisherov. Majú celkom úspech a sú dostupné aj ako podcasty. Spoznáte v nich aj kolegov, ktorí sa bežne pred kameru nedostanú, no komunikujete s nimi často na dennej báze. 

Vydali sme už 5. knižku v poradí, tentokrát 123 tipov pre online a affiliate marketing. Je v predaji len pár týždňov a je jednoznačne najúspešnejšia, akú sme doteraz mali.

Uzavreli sme strategickú spoluprácu so sieťou TradeDoubler, ktorá nám umožňuje poskytovať publisherom skvelé nové kampane. Inzerentom zase ponúka efektívnu možnosť expandovať do západnej Európy. 

S čím končíme rok 2020?

  • s 634 aktívnymi kampaňami
  • so stabilným profesionálnym teamom, ktorý tvorí Dognet
  • publisherom sme v roku 2020 vyplatili cez 3 000 000€ (78 730 257 Kč)
  • a publisheri eshopom priniesli obrat skoro 55 000 000€ (1 443 388 046 Kč)

A hlavne s tým, že sme všetkému dali maximum, čo sme vedeli 💪

S čím ideme do roku 2021?

  • chceme sa technologicky posunúť a priniesť významné novinky ako inzerentom, tak publisherom.
  • v roku 2021 vydávame novú knihu, teda učebnicu pre publisherov – Tvorba zarábajúceho webu krok za krokom. Bude to najvýznamnejší posun publisherov, aký sme na česko-slovenskom trhu urobili my, či ktokoľvek iný. A chystáme to aj pre Maďarsko.
  • v rámci spoluprác otvoríme cestu k affiliate marketingu aj veľkým mediálnym domom, ktoré sa doteraz affilu vyhýbali. 

Na čo nezabudneme? Byť stále fér a robiť v každom momente to najlepšie, čo vieme. A to pre všetkých, ktorí Dognetu dôverujú 😊

 

 

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?