123 tipov pre online a affiliate marketing z dielne Dognet je v predaji

123 tipov pre online a affiliate marketing z dielne Dognet je v predaji

V affiliate sieti Dognet je pre nás vzdelávanie kľúčové. Nečakáme kým sa trh niekam dostane, ale aktívne ho posúvame dopredu, nie len na Slovensku, ale aj v Česku či Maďarsku. Tento rok sme preto pripravili novú knihu – 123 tipov pre online a affiliate marketing

51 autorov

Knižky koncipujeme tak, že vyskladáme tých najlepších z oboru a každý z nich pripraví len malú časť z celkového objemu. Preto vie  autor dať svojej časti maximálnu pozornosť a pridanú hodnotu. 

Nie len o affiliate

Väčšina z viac ako 600 strán sa venuje e-commerce a online, nie len affiliate marketingu. Preto je kniha vhodná aj pre publisherov aj marketérov vo všeobecnosti. Svoje tam nájde aj majiteľ e-shopu, online marketér, PPC či SEO špecialista. 

Už v predaji

Kniha je už k dispozícii na našom e-shope, alebo aj v sieti Martinus, Panta Rhei a iných, nie len online kníhkupectvách. Viac o knihe nájdete na 123tipov.sk

Anotácia knihy

Niekedy vás a váš projekt vie posunúť jednoduchý tip, často stačí jedna veta a otvorí sa nový vesmír. O správnych tipoch a nápadoch je celé úspešné podnikanie. Preto sme dali dohromady 51 profesionálov z oblasti online reklamy a marketingu s jasným cieľom a zadaním: Spísať najlepších 123 tipov pre online a affiliate marketing.

Kniha je vhodná pre každého, kto pracuje alebo podniká v oblasti online marketingu, prípadne má na starosti alebo pripravuje vlastný online projekt. Koordinátorom a spoluautorom knižky je Štefan Polgári, ktorý stojí za publikáciami ako Online marketing – tvorba úspešného zarábajúceho webu a Tvorba úspešného zarábajúceho blogu. Tak isto vedie projekt Ecommerce Bridge a spoluzaložil Dognet, jednu z najväčších affiliate sietí v strednej Európe. 

“Dostať dobrý tip v správny moment vie zmeniť celý život”. V tejto knihe ich nájdete 123 a každý z nich vám vie ukázať možnosti, o ktorých ste možno ani nesnívali. A to všetko od 51 profesionálov z online marketingu a reklamy. 
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?