Stretnime sa osobne na Baselinker Expo 2024

Stretnime sa osobne na Baselinker Expo 2024

Výhodou konferencií je, že máte všetko na jednom mieste. Na Baselinker Expo – Marketplace Summit 2024 si môžete užiť prednášky o novinkách z e-commerce a nájdete k tomu kopec ďalších užitočných informácií, ktoré váš e-shop potrebuje. To je dôvod, prečo tam tento rok nebude chýbať ani Dognet.

Získajte nové poznatky a vylaďte svoj e-commerce projekt k ešte lepšiemu fungovaniu. Na konferencii si užijete viac ako 40 hodín prednášok, workshopov, prezentácií a zdieľaných skúseností zabehnutých e-shopov. Okrem toho je k dispozícii konzultačná zóna a na záver networkingová afterparty pre vystavovateľov a VIP účastníkov.

Vstup na Marketplace Summit je pre všetkých majiteľov e-shopov zadarmo, počet je však obmedzený na 2000 účastníkov. 

Chcem lístky na Baselinker Expo 2024

4. 4. 2024 sa stretneme v Prahe. Konferencia bude zameraná najmä na marketplaces a medzinárodnú expanziu online predajcov. Okrem Dognetu sa na akcii ukážu aj ďalší velikáni e-commercu ako napríklad Amazon, Allegro, Kaufland či Heureka.

Návštevníci sa stretnú s viac ako 50 vystavovateľmi, môžu sa zúčastniť rôznych workshopov, prednášok a užiť si networking. Celú akciu bude moderovať ikona českého e-commerce, Tomáš Braverman, bývalý CEO spoločnosti Heureka. 

 

Ako pomôže affiliate pri expanzii?

Medzi hlavnými speakrami bude aj náš country manažér pre Českú republiku Roman Dobiáš. Témou bude možnosť využitia affiliate marketingu pri expanzii do zahraničia. 

Zvyknem hovoriť, že affiliate marketing je „doplnok stravy pre váš e-shop“. Ako samotný online marketingový kanál e-shop síce nepotopí, ani nezachráni, ale môže pomôcť. Pri správnom pochopení, nastavení a riadení ho možno využiť na zaujímavé zvýšenie návštevnosti a objednávok. Bežne to je medzi 5 – 15 %. Vždy záleží na tom, ako atraktívna affiliate kampaň je pre publisherov a ako sa o affiliate partnerov a samotnú kampaň staráte. V mojej prednáške si povieme ako využiť špecifiká, výhody a prednosti affiliate marketingu pri expanzii na nové trhy vrátane niekoľkých konkrétnych príkladov.

 

Tešíme sa na vás v našom stánku

Zastavte sa v našom stánku, kde sa pri dobrom drinku porozprávame o možnostiach zapojenia affiliate marketingu pre váš e-shop alebo projekt. Preberieme si základy spolupráce, čo od nej môžete očakávať, kedy s ňou začať. Dôležité pre nás je, aby sme kampaň nastavili ekonomicky a strategicky dlhodobo udržateľným spôsobom, ktorý bude dávať zmysel pre obe strany. 

Má už váš e-shop affiliate kampaň? Príďte sa porozprávať o optimalizácii kampane alebo jej výkonnosti. Čo sa dá urobiť urobiť lepšie, čo sa vám páči a čo nie. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá.

Tešíme sa na vás. 

Affiliate marketing pre e-shopy
E-book zadarmo

Affiliate marketing pre e-shopy

Už ste iba jeden krok od e-booku, ktorý vám pomôže získať kľúčové informácie o správnom nastavení a fungovaní vašej affiliate kampane

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?