Som inzerent a chcem predávať

Som inzerent a chcem predávať

Snažíte sa zlepšiť výkon online kampaní a predávať VIAC? Vaše náklady na internetovú reklamnú kampaň sú však vysoké a nezdajú sa vám vynaložené efektívne? Riadenie reklamných kampaní je zložité a zdĺhavé alebo musíte platiť agentúru, ktorá to robí za vás. Zabudnite na staré zvyky a spustite s nami vlastnú affiliate kampaň.  Pri vstupe do siete DOGNET vyhodnocujeme možnosti inzerenta a affiliate program môžete dostať aj úplne ZADARMO. Urobíme to za vás! Nemusíte ho nastavovať, spravovať a ani mesačne platiť. Tak isto sa postaráme aj o publisherov.
 

V sieti platia 3 pravidlá:

  • Žiadne platby predom, paušálne poplatky, platby za „kliky“ alebo zobrazenia reklamy
  • Platíte iba províziu z realizovaného obchodu – z ceny bez DPH a bez poštovného
  • Neplatíte províziu z vrátených, neprebratých alebo nezaplatených objednávok

Dôležitá je provízia z predaja

V rámci spolupráce si určíme províziu, ktorú ste ochotný dať sieti za sprostredkovanie predaja, vyplnenie formuláru alebo dopyt. My zhodnotíme, či je kampaň pre sieť zaujímavá a podľa toho určíme, či kampaň vieme pridať do siete úplne zadarmo. V druhom prípade navrhneme iné riešenie.
Hlavnou výhodou affiliate siete DOGNET je, že neplatíte ani za kliky, ani za zobrazenia. Platíte len za reálne predaje, ktoré vám prinesieme! Žiadne mesačné ani štartovacie poplatky.
Základné kritériá pre prijatie ZADARMO sú provízia, história inzerenta, značka a atraktivita produktov. Následne už všetko nastavíme my a vy sa o nič starať nemusíte. Kontaktujte nás a preberieme možnosti spolupráce. Čo je pri spolupráci potrebné od inzerenta? Zapojenie do systému je jednoduché a rýchle. Prosím, vyplňte tento vstupný formulár a obratom vás budeme kontaktovať.
Mám záujem
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Affiliate marketing pre e-shopy
E-book zadarmo

Affiliate marketing pre e-shopy

Už ste iba jeden krok od e-booku, ktorý vám pomôže získať kľúčové informácie o správnom nastavení a fungovaní vašej affiliate kampane

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?