Sme GOLD partnerom International Ecommerce Summitu 2023

Sme GOLD partnerom International Ecommerce Summitu 2023

International Ecommerce Summit 2023 už po tretíkrát predstaví trendy českej aj svetovej e-commerce scény. Dognet bude GOLD partnerom tejto významnej udalosti a spoločne s naším strategickým partnerom Tradedoubler budeme diskutovať o možnostiach expanzie a spolupráce v celej Európe. 

Tento rok sa e-commerce summit exkluzívne spojí s populárnym E15 technologickým festivalom, ktorý je považovaný za najväčší medzinárodný festival technológií a inovácií v Česku. Trojdňový festival bude prebiehať od utorka 28.2. do štvrtka 2.3. na Pražskom hrade. Účastníci sa môžu tešiť na prednášky, panelové diskusie, workshopy a v expo časti nájdete po celé tri dni aj stánok Dognetu. Zastavte sa osobne porozprávať o možnostiach využitia affiliate marketingu pre vaše podnikanie. 

50 + top e-commerce rečníkov sa podelí o svoje skúsenosti

Medzi 50 top rečníkmi bude aj náš country manažér Roman Dobiáš, ktorý sa v e-commerce pohybuje už 13 rokov a od roku 2018 plne zastrešuje českú pobočku Dognet. Tento summit je jedinečnou príležitosťou na stretnutie s odborníkmi, nadviazanie nových kontaktov a získanie aktuálnych informácií o e-commerce trendoch.

Veríme, že naša účasť na tomto podujatí prispeje k rozvoju e-commerce ako v Česku, tak i v Európe. Sme hrdí, že môžeme byť súčasťou tohto veľkého summitu spoločne s naším partnerom Tradedoubler a tešíme sa na vás.

Affiliate marketing pre e-shopy
E-book zadarmo

Affiliate marketing pre e-shopy

Už ste iba jeden krok od e-booku, ktorý vám pomôže získať kľúčové informácie o správnom nastavení a fungovaní vašej affiliate kampane

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?