Osobný prístup k affiliate marketingu. Dognet na konferenciách 2023

Osobný prístup k affiliate marketingu. Dognet na konferenciách 2023

Dognet sa v prvom polroku tohto roka zúčastnil troch kľúčových konferencií v Prahe a v Banja Luke v Bosne a Hercegovine.

Našou hlavnou úlohou na týchto podujatiach je osobne priblížiť zákazníkom affiliate marketing – čo to je, ako to funguje, kedy a prečo by ste mali využiť tento nástroj pre vaše podnikanie.

Odpovedali sme na tieto a ďalšie otázky priamo na mieste, čím sme rozšírili osvetu o affiliate marketingu a ukázali jeho potenciál pre konkrétne podnikanie.


International e-commerce summit 2023

International e-commerce summit je jedným z najväčších podujatí v oblasti e-commerce v strednej Európe, ktoré je súčasne spojené s festivalom technológií a inovácií. Summit trvá celkovo tri dni, počas ktorých sa predstaví viac ako 50 odborníkov z oblasti online marketingu a e-commerce. Každý z nich sa snaží odovzdať svoje know-how alebo reagovať na aktuálnu situáciu a dianie vo svojej oblasti.

Dognet, ako zlatý partner tejto udalosti, predstavil jedného zo svojich TOP odborníkov v oblasti affiliate marketingu – Romana Dobiáša, ktorý pôsobí na pozícii country manažéra pre Českú Republiku.

Spoločne s naším strategickým partnerom, Tradedoublerom, a jeho zástupcom, Arturom Michalakom, Head of operations CEE, sme na pódiu predstavili výhody našej unikátnej spolupráce v rámci celej Európy. Počas celého summitu ste mohli nájsť celý náš český tím v Dognet stánku, kde sme sa venovali možnostiam využitia affiliate marketingu.

 

Reshoper 

Konferencia a veľtrh Reshoper je podujatie, kde pod jednou strechou môžete očakávať viac ako 1000 vystavovateľov ponúkajúcich služby pre e-commerce a online, 25 odborníkov, ktorí zdieľajú svoje skúsenosti a kvalitný networking s majiteľmi e-shopov. Pre Dognet je to už „must have“ event, na ktorom nás môžete nájsť v našom stánku.

Každý rok stretneme množstvo nových aj stálych klientov a osobne sa rozprávame o možnostiach zvýšenia výkonu kampane alebo samotného sputenia kampane. Affiliate je špecifický a nie každý e-shop je vhodný kandidát.

Reshoper je ideálnym podujatím, kde pre svoj e-shop nájdete všetko a zároveň sa viete stretnúť s celou e-commerce komunitou, ktorá sa prostredníctvom takýchto eventov stále utužuje. Veľkým plusom je aj poradenská zóna, kde sa môžete osobne opýtať odborníkov ako Petra Dolejšová na konkrétne otázky, ktoré riešite vo svojom podnikaní. 

 

Konverzija 

Balkánsky trh je pre nás prioritný, a preto sme sa zúčastnili konferencie Konverzija, ktorej piaty ročník sa konal v Banja Luke v Bosne a Hercegovine. Konferencia trvala dva dni, počas ktorých prednášali lokálni odborníci na online marketing, e-commerce a sociálne siete.

V našom stánku ste mohli stretnúť nášho lokálneho country manažéra, Čeda Velaševića, s podporou tímu zo Slovenska. Uvedomujeme si, že tieto trhy nie sú natoľko rozvinuté, aby mohli konkurovať západným trhom, a práve preto je pre nás dôležité ich rozvíjať a podporovať.

Zo skúseností vidíme, že affiliate marketing tu má obrovský potenciál, ktorý musíme rozvíjať.

Na konferencii sme si tiež všimli veľký záujem o online marketing, ktorý chceme využiť v rámci našej stratégie na tomto trhu, ktorému je potrebné venovať väčšiu pozornosť a vzdelávanie.

 

Affiliate marketing pre e-shopy
E-book zadarmo

Affiliate marketing pre e-shopy

Už ste iba jeden krok od e-booku, ktorý vám pomôže získať kľúčové informácie o správnom nastavení a fungovaní vašej affiliate kampane

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?