Nakupujte médiá a spätné odkazy cez Dognet

Nakupujte médiá a spätné odkazy cez Dognet

V Dognete sme pre vás pripravili novinku, vďaka ktorej môžete získať rôzne typy mediálnych spoluprác cez našu sieť. V prípade týchto kampaní nejde o priame sprostredkovanie konverzie, ale o inú pridanú hodnotu. 

O čom sú mediálne kampane?

Vďaka tejto službe môžete jednoduchšie získať spätné odkazy, publikovať PR články, získať recenzie na produkt alebo spolupracovať s influencermi. Namiesto toho, aby ste museli proaktívne oslovovať publisherov s daným dopytom a individuálne si dohadovať podmienky, stačí zverejniť dopyt na našej stránke a publisheri sa vám ozvú sami.

Dognet použijete ako „peňaženku“ na vyplácanie publisherov. Nemusíte s každým riešiť vyplácanie a hlavne nie s tými, ktorí nevedia poskytnúť faktúru. Všetko vyriešite cez mediálnu kampaň v sieti a my, ako Dognet, to publisherovi vyplatíme ako klasickú konverziu. 

Proces je jednoduchý:

 1. Publisher nájde v sieti popis mediálnej kampane a to, čo hľadáte
 2. Ak spĺňa podmienky, ozve sa nám a my to preveríme
 3. Ak je všetko v poriadku, prepošleme komunikáciu s publisherom inzerentovi
 4. Inzerent si už sám zariadi spoluprácu a nastaví podmienky
 5. Následne „vyplatí“ publishera cez sieť Dognet pridaním provízie do „mediálnej“ kampane

Prečo sme zaviedli túto možnosť?

V Dognete máme dosah aktuálne na viac než 3000 publisherov z rôznych segmentov. Sú medzi nimi publisheri, ktorí okrem využitia affiliate kampaní vedia poskytnúť aj inú hodnotu, napríklad:

 • spätný odkaz pre účely SEO
 • publikovanie PR článku, recenzie alebo rozhovoru
 • spolupráca na sociálnych sieťach a podobne

Dosah na publisherov máme už v piatich krajinách CEE regiónu, t.j. túto službu vieme poskytnúť v SK, CZ, HU, PL a RO. Takže túto službu vedia využiť aj expandujúce eshopy, ktoré chcú dostať svoju značku do povedomia alebo potrebujú nakúpiť spätné odkazy v zahraničí.

Ako vám vedia publisheri pomôcť?

Určíte si, čo od publisherov dopytujete a spoločne vypracujeme popis kampane pre publisherov, aby mali jasnú predstavu, o akú službu máte záujem. Hlavné je určiť metriky a popísať čo najpresnejšie, čo dopytujete. Publisheri si následne budú môcť vyfiltrovať mediálne kampane a požiadať o schválenie. Po dodaní služby publisherom inzerent pridá do systému samostatnú konverziu v hodnote služby a o fakturáciu a vyplatenie sa už postará Dognet.

Aké to má výhody?

 1. Mediálny dopyt sa dostane k tisícom publisherov
 2. Dognet vám dramaticky uľahčí vyplácanie publisherov
 3. Nemusíte hľadať partnerov pre spoluprácu – oni si nájdu vás

Zaujala vás táto možnosť? Máte ďalšie otázky? Stačí sa nám ozvať a zodpovieme ich. 🙂

Dávid Puha

Head Of Business Development

Affiliate marketing pre e-shopy
E-book zadarmo

Affiliate marketing pre e-shopy

Už ste iba jeden krok od e-booku, ktorý vám pomôže získať kľúčové informácie o správnom nastavení a fungovaní vašej affiliate kampane

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?