Májové novinky z Dognetu

Májové novinky z Dognetu

Ani sme sa nenazdali a je tu jún. Opatrenia, ktoré boli od začiatku marca zavedené kvôli pandémií koronavírusu COVID-19 sa už postupne uvoľňujú a život na Slovensku sa vracia do starých koľají.

 Po dlhej dobe sa znovu stretávame s kolegami v kancelárii a preto Vám tieto novinky môžeme priniesť aj vo forme videa. Znovu tak môžeme pokračovať aj v postupnom predstavovaní celého Dognet tímu. Dnes si predstavíme kolegu Dávida Puhu. Dávid je náš Head of Business Development a teda má na starosti rozvoj nových trhov a expanziu po strednej a východnej Európe, čo nám v týchto novinkách aj trochu priblíži.

Dávid komunikuje s klientami, partnermi a s agentúrami vo všetkých piatich krajinách, kde je aktuálne Dognet aktívny – či už po slovensky, po maďarsky alebo po anglicky. Pomáha mu v tom skvelý tím interných a externých kolegov, ktorí ovládajú jazyk danej krajiny na úrovni materinského jazyka. Spomedzi týchto nových trhov sa najviac sústreďuje na Maďarsko, keďže na tomto trhu rastieme najrýchlejšie a v oblasti affiliate marketingu je tam akosi „ticho“. 

 

 

Dognet stále rastie

Sme veľmi radi, že sa nám stále darí udržiavať si stabilný rast. Pozreli sme sa na naše čísla a zistili sme, že medziročne sme klientom zvýšili počet konverzií o 31%.

 

 

Náš rast vidno aj na publisheroch. Vyplatili sme im už viac ako 4 000 000€! 9. Októbra 2019 sme prekonali hranicu 3 miliónov a dnes už to je méta 4 miliónov eur vyplatených publisherom affiliate siete Dognet.

Veľké ďakujeme patrí všetkým našim publisherom, ale aj Vám, našim inzerentom. Tešíme sa na rok 2020, ktorý bude výzvou nie len pre nás, ale aj pre celý svet.

 

 

Pripravujeme novú knižku

Po úspechoch predchádzajúcich titulov od Dognetu, ako Super affiliate academy, Online Marketing – tvorba zarábajúceho webu, či Tvorba úspešného zarábajúceho blogu pripravujeme novinku s názvom 123 tipov pre online a affiliate marketing.

 

 

Knižka bude preložená do viacerých jazykov. Primárne bude klasicky v česko-slovenčine, ako predchádzajúce tituly, no okrem toho sú v pláne aj jazyky ako maďarčina, rumunčina, chorvátčina, či slovinčina. Prvé česko-slovenské vydanie bude dostupné určite ešte pred Vianocami 2020 a o jej uvedení na trh Vás budeme určite informovať. Ostatné očakávame počas roka 2021.

 

Úpravy systému

Už dlho sme sa pohrávali s myšlienkou upraviť prostredie systému Post Affiliate Pro, na ktorom je affiliate sieť Dognet postavená. Vyzerá to tak, že sa nám to tento rok konečne podarí a posledné týždne na tom aktívne pracujeme.

Našim cieľom je, aby sa našim publisherom, ktorí denno-denne so systémom pracujú, ale aj Vám, našim inzerentom, so systémom robilo čo najjednoduchšie, intuitívne a aby ste sa vedeli dostať ku všetkému potrebnému bez problémov.

 

 

S kolegami sme dali hlavy dohromady a prišli sme s mnohými návrhmi na vylepšenie systému, ktoré potom kolegovia Katka a Štefan prekonzultovali s poskytovateľom tohoto riešenia – Quality Unit. Na týchto zmenách sa už pracuje a aj keď je to dlhodobý proces, veríme, že práve rok 2020 bude pre nás aj technologicky kľúčový a v najbližších mesiacoch Vám budeme pravidelne prinášať správy o implementovaných zmenách a vylepšeniach.

 

Čo je nové v zahraničí

Ako asi viete, koncom minulého roka sme spustili slovinský a chorvátsky trh. V rozbiehaní týchto trhov nám pomáha kolega Cedo Velasevic, ktorý sedí v Záhrebe. Koncom minulého roka sme spustili prvé kampane v týchto krajinách a už sa k nám registrujú aj prví lokálni publisheri, takže ak máte záujem o spustenie kampane v Chorvátsku alebo Slovinsku, teraz je ten správny čas. 

 

Nový kolega

A na záver ešte jedna novinka. 1.júna k nám nastúpil nový kolega – Ondrej Takáč. Prišiel k nám z marketingovej agentúry Jandl a v týchto dňoch vstrebáva nálož informácií od kolegyne Katky, aby čo najskôr mohol naplno makať ako Affiliate manažér u nás v Dognete.

 

 

Tak to bude od nás na dnes všetko, sme radi, že ste s nami a teším sa na Vás v ďalších novinkách. 🙂

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Affiliate marketing pre e-shopy
E-book zadarmo

Affiliate marketing pre e-shopy

Už ste iba jeden krok od e-booku, ktorý vám pomôže získať kľúčové informácie o správnom nastavení a fungovaní vašej affiliate kampane

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?