Boli sme na E-Business Forum 2019

Boli sme na E-Business Forum 2019

24.9 sme sa zúčastnili akcie E-Business Forum 2019. A nie len ako účastníci, ale ako partner celej akcie. Ako bolo?

Veľmi radi a často chodíme na konferencie nie len ako poslucháči, ale aj ako prednášajúci a partneri. Tak tomu bolo aj 24.9. na E-Business Forum 2019.  Akcia prebehla v Národnom Dome na Vinohradoch v Prahe. Už sme tam raz boli, dokonca aj so stánkom, počas konferencie Performance 2020, ešte minulý rok. 

Konferencia prebehla štandardne. Dobrý prednášajúci, kvalitné jedlo, jednoducho klasika 🙂 Na konferencii boli ako účastníci riaditelia, manažéri, konzultanti no aj dodávatelia služieb pre eshopy. Záujem vzbudila prednáška Adama Durčáka z Růžový slon, ktorá bola nečakane trochu iná. Inak sa predstavili kvalitní prednášajúci z CZC.cz, Zásielkovňa, Alza, MITON, či Shopsys.

Postretávali sme kopec potenciálnych aj aktuálnych klientov, ktorých máme v Česku aj vďaka country managerovi Romanovi. A je ich neúrekom. 

Určite sa vidíme aj na budúci rok! 

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Affiliate marketing pre e-shopy
E-book zadarmo

Affiliate marketing pre e-shopy

Už ste iba jeden krok od e-booku, ktorý vám pomôže získať kľúčové informácie o správnom nastavení a fungovaní vašej affiliate kampane

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?