Aprílové novinky pre inzerentov siete Dognet

Aprílové novinky pre inzerentov siete Dognet

Po akčnejšom marci, v ktorom sme privítali nových kolegov, spustili predaj knižky, behali po akciách a expách, bol pre nás apríl o niečo kľudnejším mesiacom. Poďme sa teda spoločne pozrieť na to, čo sa u nás udialo.

Kniha pre publisherov je k dispozícii

Začiatkom apríla dorazilo do skladu 2,1 tony knižiek Super Affiliate Academy, s názvom ONLINE MARKETING – tvorba zarábajúceho webu. Ako som spomínala už v minulo mesačných novinkách, na knižke sa podieľalo viac ako 30 expertov na online marketing z Česka a zo Slovenska a na viac ako 500 stranách sa podelili o svoje know-how. Knižka je už dávno v predaji a mnoho ľudí ju už má aj doma.

Pre vás, pre našich inzerentov posielame knižky úplne zdarma, aby ste aj vy videli ako sa snažíme vzdelávať nových, ale aj našich existujúcich publisherov. V týchto dňoch by už mala byť na ceste k vám. 🙂

Pokiaľ by ste chceli knižku dopriať aj svojim kamarátom alebo známym, dá sa objednať aj cez Superaffiliateacademy.sk. Po zadaní kódu “dognet” získate 55% zľavu. Kto preferuje aj inú ako papierovú verziu, máme k dispozícií knihu aj ako PDF alebo ePUB.

 

Kde všade sme boli?

Ani v apríli sme nesmeli chýbať na niekoľkých zaujímavých marketingových udalostiach. Kolegovia Nela a Šimon boli pozrieť na najväčšej vzdelávacej e-shop konferencií a zároveň e-commerce veľtrhu – Creative Summit, ktorý sa konal 5. apríla v X Bionic Sphere v Šamoríne. Vychutnali si niekoľko zaujímavých prednášok a rozdali desiatky našich knižiek Super affiliate academy pre inzerentov.

 

8.4. sme nesmeli chýbať na Noci affiliate marketingu, ktorá sa konala v KC Dunaj v Bratislave a organizoval ju Connect Coworking. O jednu zo štyroch zaujímavých prednášok som sa postarala aj ja a účastníkov akcie som sa snažila inšpirovať ukážkami úspešných zahraničných affiliate webov. Túto tému nájdete odo mňa podrobne rozobratú aj v už vyššie spomínanej knižke Online marketing – tvorba zarábajúceho webu.

 

O pár dní na to, v sobotu 13. apríla sa konal bratislavský BarCamp, so zameraním na work – life balance. Dognet aj E-commerce Bridge boli partnermi akcie, pretože radi podporujeme dobré veci. Naša kolegyňa Katka akciu moderovala a podporiť ju prišli aj kolegovia David a Šimon za Dognet a Veronika za Ecommerce Bridge.

Chystáme letný HotDognet

Už sa stalo zvykom, že dvakrát ročne organizujeme skvelú akciu pre publisherov – HotDognet. Jeden býva vianočný v decembri a druhý, letný, býva začiatkom leta. Tento rok sa letný HotDognet bude konať 12.6. už tradične u nás v pivnici na Karpatskej 6 v Bratislave. Záujemci sa už môžu tešiť na ďalšiu nálož zaujímavých prednášok, skvelé hotdogy a alko aj nealko nápoje. Akcia je určená hlavne pre affiliate publisherov, ale radi privítame každého z vás. Lístky sú už v predaji.

Aprílový darček pre vás

Aj v aprílových novinkách sme si pre vás pripravili skvelý darček. Tentokrát pre vás máme v spolupráci s reklamnou agentúrou Hype skvelú 50% zľavu na nastavenie PPC kampane. Ako na efektívnu kampaň? Využite túto skvelú akciu a získajte audit vašich PPC kampaní zadarmo. A k tomu nastavenie PPC kampane s 50% zľavou. Pokiaľ chcete túto akciu využiť napíšte na info@hype.sk.

Dúfame, že túto zľavu dobre využijete a ďakujeme, že ste tu s nami. 🙂

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?