Affiliate kampaň vytlačí vašich konkurentov z vyhľadávania

Affiliate kampaň vytlačí vašich konkurentov z vyhľadávania

Často ako sieť riešime to, že inzerenti podceňujú prínos publisherov. Affiliate marketing ponúka veľa pridanej hodnoty, na ktorú sa často zabúda.

Pozície v organiku

Toto si uvedomuje málo inzerentov. Publisheri často tvoria obsahové weby, ktoré získavajú pozície v organickom vyhľadávaní. Ak niekto hľadá napríklad „červený gauč“, na prvej strane nemusí byť eshop inzerenta a aj tak získa konverziu. Ako je to možné? 

Vytlačenie konkurencie

Publisheri vytlačia konkurenciu a donesú konverziu eshopu, ktorý má affiliate kampaň. Vo výsledkoch bude niekoľko katalógov produktov a magazíny ktoré  smerujú traffic práve na inzerentov z affiliate siete. 

Takto inzerent, napríklad eshop obsiahne aj kľúčové slová, na ktoré bežne nedosiahnete. Publisheri urobia prácu zaňho a konverzie donesú. A to všetko len za provízie z predaja. 

Chcete sa zapojiť? Sme tu pre vás

CHCEM SA ZAPOJIŤ

 

 

 

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?