Hľadáme mentorku pre fashion/beauty blogerky

Hľadáme mentorku pre fashion/beauty blogerky

V sieti DOGNET máme aktuálne veľa kampaní vhodných pre módny a „kozmetický“ segment. A asi ďalších 10 chystáme. Preto nás napadlo osloviť mladé blogerky, čo píšu o móde, kozmetike, recenzie, zo života … no, veľmi sme neuspeli 🙂 Nevieme im to podať.

Hľadáme pomoc

Hľadáme šikovnú blogerku, čo má skúsenosti s online marketingom a vedela by sa stať mentorkou pre tento segment. Ako ste už asi vytušili, máme affiliate sieť DOGNET. Pre všetkých, čo neviedia o affiliate nič, máme video:

V skratke ide o to, že môžete k sebe na blogy umiestniť reklamný odkaz na affiliate kampaň. Keď sa niekto preklikne a nakúpi, provízia je vaša. To, aká bude vysoká, záleží na výške nákupu a samozrejme províznych podmienkach kampane. Všetky aktuálne kampane nájdete v sekcii kampane. Je to veľmi jednoduché, len to treba blogerkám vysvetliť, osloviť ich a pracovať s nimi.

Náplň práce?

Ide mám len o to, aby sa blogerky zoznámili s týmto spôsobom zárobku a začali naše kampane používať. „Nič viac“ 🙂 Teda novej mentorke by sme dali „školenie“ čo a ako, naučili ju a následne by už bolo na nej, aby svoje kolegyne k tomu dotiahla. Odmena je jasná – za každú novú blogerku, čo získa aspoň jednu konverziu, získa odmenu 20€. Následne motivačnú províziu, aby sa blogerkám venovala, spoločne mali dobré výsledky a zlepšovali sa.

Jedna z možností propagácie sú aj kupóny

Všetko by sa riešilo externe. Ideálne by boli krátke porady v Bratislave, ale môžeme dať aj iné mesto. Hlavné je písať články, točiť videá, písať rozhovory s kolegyňami. Proste aby ste sa naučili s affiliate marketingom robiť a „šírilo sa posolstvo“. Koľko blogeriek by si získala, toľko by si mala odmenu + dlhodobé provízie z aktívnych kolegýň. Nejde o nejaký brutálny multi level marketing. Snažíme sa ťa len spravodlivo odmeniť.

Chceme proste človeka, čo sa do toho pustí a rozhýbe to. A kto iný by vedel robiť s fashion blogerkami, ako fashion blogerka 🙂 Hlavné je, aby si už mala pár tisíc návštev denne na blogu, pár tisíc fanúšikov a followerov. Aby si mala základ a bola známa.

Si to práve ty? hello@edognet.com čakáme tvoj mail 🙂

 

 

 


Akých inzerentov u nás nájdete?