Black Friday 2022 v Dognete

Black Friday 2022 v Dognete

Ani nevieme ako a hlavná e-commerce sezóna je pomaly v plnom prúde. Rýchlo sa blíži najväčší „nákupný sviatok“ roka – Black Friday, ktorý tento rok pripadá na 25. 11. 2022.

Black Friday pre našich publisherov

Tak ako aj po minulé roky, aj teraz sme si pre vás, našich publisherov, pripravili prehľadnú tabuľku s kupónmi, akciami a bannermi našich inzerentov, ktorí sa zapoja tento rok do Black Friday šialenstva. 

Zoznam akcií na Black Friday 

 

Black Friday pre našich inzerentov

Vám, naši milí inzerenti, už touto dobou určite každému prišiel jednoduchý dotazník. Prostredníctvom tohto dotazníka nám viete dať vedieť, aké akcie na vašich e-shopoch prebiehajú. A my to posunieme publisherom. 🙂 Môžu to byť akékoľvek zľavy, výpredaje, zľavové kupóny či iné akcie

Pokiaľ ste zatiaľ dotazník nevyplnili, môžete tak spraviť práve teraz. Ak zatiaľ nemáte k dispozícii všetky potrebné informácie, vyplňte ho, prosím, neskôr, alebo pošlite na bacikova@dognet.sk

Chcem vyplniť dotazník 

Milí inzerenti a publisheri, nezabúdajte, že počas tohto obdobia je ideálny čas na rôzne extra spolupráce. Na ich dohadovanie môžete samozrejme využiť aj komunikačný modul, prostredníctvom ktorého môžete medzi sebou komunikovať priamo cez našu administráciu.

Publisheri, pokiaľ vami vybraný inzerent nemá komunikačný modul, stačí nám napísať e-mail a my ho s vaším návrhom oslovíme. 

Prosím, kontaktujte kampane len s relevantnými ponukami a vždy jasne popíšte, čo im navrhujete alebo o čo máte záujemKomunikačný modul nájdete vo svojej administrácií, v sekcii Extra nástroje.

Ak máte ohľadom Black Friday akékoľvek otázky, neváhajte sa ozvať na bacikova@dognet.sk.

 

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Affiliate marketing pre e-shopy
E-book zadarmo

Affiliate marketing pre e-shopy

Už ste iba jeden krok od e-booku, ktorý vám pomôže získať kľúčové informácie o správnom nastavení a fungovaní vašej affiliate kampane

Zarábajúci affiliate web
E-book zadarmo

Zarábajúci affiliate web

Už len jeden krok vás delí od získania e-booku, ktorý vám ukáže cestu k zarábaniu na webe formou affiliate marketingu

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?