Marcové novinky pre inzerentov

Marcové novinky pre inzerentov

Máme tu pre vás ďalší diel Noviniek pre inzerentov. Tentokrát bez videa, pretože situácia je taká, aká je a my sa snažíme čo najviac pracovať z domu. No veríme, že najbližšie novinky budú zasa také, ako majú byť. 🙂

 

Zhodnotenie prvého kvartálu 2021

Rok 2021 zatiaľ presunul nákupy ešte viac do online sveta a aj vďaka tomu Dognet aj po viac ako 7 rokoch fungovania narástol v medziročnom porovnaní za prvý kvartál 2021 o úžasných 133%.

 

Rozhovory

Od posledných noviniek si stihol náš Štefan dať dva rozhovory. Jeden v live streame v Expandeco a druhý s ním spravila marketingová agentúra Jandl.

Live stream v Expandeco bol na tému “Ako pracovať s affiliate dlhodobo a udržateľne?” Ale téma bola nakoniec úplne iná. 🙂 V rozhovore sa dozviete všetko možné, aj o ceste Dognetu tam, kde je dnes aj niečo o samotnom Štefanovi. Aj sa zasmejete, aj sa určite dozviete niečo nové z pozadia Vašej affiliate siete. Záznam streamu si môžete pozrieť tu.

 

Agentúra Jandl vo svojom podcaste vyspovedala Štefana, zakladateľa affiliate siete Dognet v rozhovore, kde vysvetlil zásadné rozdiely medzi affiliate marketingom a PPC reklamou. A prezradil aj to, ktorý segment môže priniesť najviac výhod. Podcast si môžete vypočuť na Spotify, Apple Podcast aj Google podcast.

Úspechy knihy 123 tipov

Musíme povedať, že naša posledná kniha – 123 Tipov pre online a affiliate marketing sa vydarila. Kniha so 123 tipmi od 51 marketérov, žne úspechy. Tešíme sa z kladných referencií na Martinuse aj v Panta Rhei, kde sa kniha predáva. Je to hlavne zásluhou skvelej práce autorov, ktorí jej dali pridanú hodnotu.

Pokiaľ sa ku Vám kniha náhodou zatiaľ nedostala, pokojne nám napíšte a my Vám ju radi pošleme. 🙂

A tento rok príde ďalšia, nová kniha a ešte lepšia. Kto by chcel osloviť 10 000 začínajúcich online podnikateľov na Slovensku a 10 000 v Česku, stačí pozrieť tento odkaz. Ešte máme priestor na sponzorov.

 

Knihy aj rozdávame v rámci podpory

Naše knižky dorazili aj do organizácie Attavena. Táto organizácia pomáha s osobným rozvojom a uplatnením ľudí, ktorí k tomu nemajú prístup zo sociálnych, rodinných, kultúrnych či zdravotných dôvodov. Nech poslúžia!

 

Okrem toho naše knihy už robia radosť učiteľom a aj študentom na VOŠ a SPŠE Plzeň. Učitelia dostali fyzické výtlačky a študenti, ako inak, tie digitálne.

 

 

Dognet sponzorom eCommerce Hrvatska

Affiliate sieť Dognet sa v roku 2020 rozhodla expandovať na chorvátsky trh. Uznali sme potenciál affiliate marketingu v tejto oblasti. S našimi partnermi, eCommerce Croatia, sme boli zahrnutí do vytvorenia príručky pre E-COMMERCE MARKETING.

Nakoľko sa chorvátsky trh stále nachádza vo vývojovom štádiu v oblasti affiliate marketing, rozhodli sme sa komunikovať základnú terminológiu a spôsob fungovania affiliate marketingu. Popri tom majú naši potenciálni budúci klienti príležitosť vidieť, prečo a kedy by mali začať využívať tento kanál v záujme zvýšenia svojho predaja.

V príručke môžete nájsť výhody a nevýhody tohto druhu reklamy a našim hlavným cieľom bola prezentácia tohto veľmi úspešného a obľúbeného predajného kanála našim potenciálnym budúcim klientom.

Svoju „kópiu“ predmetnej príručky môžete bezplatne získať na tomto odkaze.

 

Nový webinár

Ako ste si už určite všimli, v Dognete robíme všetko možné pre podporu affiliate trhu ako takého a samozrejme s tým súvisí vzdelávanie a podpora affiliate publisherov. Preto sme sa rozhodli organizovať pravidelné webináre pre začínajúcich publisherov. 

 

Vieme, že začiatky môžu byť komplikované a my ich chceme čo najviac uľahčiť. Webinár robíme každý druhý týždeň a prostredníctvom live streamu publisherom predstavíme Dognet, časť tímu, s ktorou budú najviac v kontakte, ukážeme im prácu s administráciou a naživo zodpovieme všetky ich otázky. Zatiaľ máme na webinár veľmi dobré ohlasy a tešíme sa, že ľuďom aj takýmto spôsobom otvárame dvere k novým skúsenostiam. Záznam z posledného webináru nájdete na našom Youtube

 

Vylepšený integračný proces

Nový integračný proces pri spúšťaní kampaní, sme zaviedli našim inzerentom priamo do administrácie, aby sme tak vylepšili prehľadnosť a rýchlosť pri nahrávaní jednotlivých propagačných materiálov, ktoré sú nevyhnutné pre spustenie kampane. Priamo do administrácie tak môžete nahrávať požadované propagačné materiály a stiahnete si odtiaľ aj trackovacie kódy, ktoré je potrebné nasadiť na Vašu stránku. 

 

Čerešnička na záver

Dognet podporil team VMS Rally Team Vlachovo na OMV MAXXMOTION RALLY SLOVAKIA RING 2021 

 

To je od nás na dnešné novinky všetko, ďakujeme, že ste tu s nami a ak máte akékoľvek otázky ohľadom Vašej kampane, sme tu stále pre Vás. 🙂

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?