Jesenné novinky z Dognetu pre inzerentov

Jesenné novinky z Dognetu pre inzerentov

Prinášame vám ďalšie pokračovanie Noviniek z Dognetu pre Inzerentov. Sezóna je v plnom prúde, tak sa poďme spoločne pozrieť na to, čo je v Dognete nové.

Novinky z Dognetu po novom už vychádzajú nie len vo forme článku a videa, ale už aj ako podcast.

Dnes si v rámci týchto noviniek predstavíme dlhoročného člena Dognet tímu – našu Country Manager pre Slovensko, Petronelu Pivarčiovú, ktorú určite netreba veľmi predstavovať. Ak ste zo Slovenska a máte záujem o spoluprácu, alebo sa chcete pozrieť na to, ako sa Vašej kampani darí, prípadne sa pozrieť na jej optimalizáciu, Petronela je ten správny človek. Obrátiť sa na ňu môžete na pivarciova@dognet.sk. V Dognete už ťahá piaty rok a je preň veľkým prínosom. Okrem slovenských inzerentov je v kontakte aj s niektorými z Čiech, s ktorými sme spustili kampane ešte pred príchodom nášho českého Country Managera Romana Dobiáša. 

Roman sídli v Prahe a od septembra má dokonca novú posilu Vojtu Bartoňka, ktorého sme Vám predstavili už v minulých novinkách. Vojto je novým českým Affiliate Managerom pre český trh. Má bohaté skúsenosti z minulých zamestnaní a u nás rieši hlavne integrácie, technické dotazy, ale aj zapojenie nových inzerentov či optimalizácie spustených kampaní. Ozvať sa mu môžete kedykoľvek na bartonek@dognet.cz

Black Friday je tu

 

Sezóna je naplno rozbehnutá, o pár dní je tu “nákupný sviatok” Black Friday a mnohí z Vás už majú v rámci Black Week rozbehnuté rôzne akcie, zľavy a kupóny. Pokiaľ ešte chcete dať vedieť našim publisherom, aké akcie na Vašich e-shopoch prebiehajú, vyplňte dotazník, ktorý nájdete aj v tomto článku, alebo mi napíšte priamo na ferancova@dognet.sk.

Publisheri tak budú môcť ešte lepšie propagovať Vaše kampane a prispejú tak k lepším výkonom Vašich e-shopov v tomto období.

Dognet stále rastie

Dognet neustále rastie. Sezóna je dobre rozbehnutá a čísla nám to potvrdzujú. Tento rok lámeme naše rekordy. To je hlavne vidieť na stúpajúcom počte konverzií. Medziročný rast za október je až skvelých 44%. A ak sa pozrieme na vývoj posledných dní, medziročný rast počtu konverzií stúpa až k 100%.

Dognet má aktuálne viac ako 600 aktívnych affiliate kampaní už v 8 krajinách Európy. Ďakujeme vám všetkým za prejavenú dôveru a že tu môžeme byť pre Vás a pomáhať Vám s obchodom aj v tejto náročnej dobe.

 

 

Predaj novej knihy je spustený!

Krásnou novinkou, z ktorej máme v Dognete veľkú radosť je, že sa spustil predaj novej knihy z dielne Dognetu – 123 tipov pre online a affiliate marketing. Do knihy prispelo 51 autorov. 51 online marketérov, SEO špecialistov, affiliate managerov, marketingových manažérov e-shopov ale aj právnička či social media manažéri a je už 5 knižným počinom z dielne Dognetu.

 

Áno, až 51 ľudí sa spojilo, aby vytvorili ultimátny obsah knihy, ktorá je plná návodov, know-how informácií, tipov a trikov, ako byť úspešný v online biznise. Jeden autor nikdy nemôže byť expertom na všetko, ale keď sa spojí 51 odborníkov, expertov vo svojom odbore, vznikne z toho naozaj hodnotná kniha. A každému z našich inzerentov sa určite do rúk dostane. 🙂

V Dognete sme hrdí na to, že vzdelávame trh a posúvame tak aj celý affiliate marketing dopredu.

 

Tip na rozhovor na záver

Na záver dám ešte do pozornosti skvelý rozhovor s Romanom, našim country managerom pre Česko v podcaste Orandžáda z dielne marketingovej agentúry Besteto. V rozhovore sa dozviete všetko čo o affiliate marketingu potrebujete vedieť, takže či už ste našim inzerentom, alebo o využití affiliate kampane ešte len uvažujete, určite si ho vypočujte. 

 

To bude od nás na tieto novinky všetko, ďakujeme za Vašu priazeň, prajeme Vám veľa kvalitných konverzií a tešíme sa na vás pri ďalšom diely. 

 

 

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?