55 tipov a návodov pre úspešný e-shop – nová kniha z našej dielne

55 tipov a návodov pre úspešný e-shop – nová kniha z našej dielne

Je to neuveriteľné, ale dnes vychádza naša nová kniha. Už siedma 💪  Tentokrát sme sa zamerali na celkový pohľad na e-commerce a pripravili 55 tipov a návodov pre úspešný e-shop, aby sme čo najviac podporili e-commerce v Česku a Slovensku. Okrem slovenskej verzie, máme k dispozícii aj 100% lokalizovanú českú verziu

V prípade záujmu, nech sa páči, tu nájdete tlačovú správu v češtine a slovenčine

Od výberu témy pre e-shop po affiliate marketing

Spoločne s 50. autormi a 34. firmami sme pripravili bibliu pre každého e-shopára. V knihe prinášame všetko, čo majiteľ e-shopu alebo e-commerce marketér k svojej práci potrebuje. Začíname výberom témy, dodávateľov a e-commerce systému. Pokračujeme cez logistiku, sklady dizajn a končíme až pri marketingu a reklame. 

Snažili sme sa, aby ste v knihe našli naozaj všetko, čo by vás ako internetového predajcu mohlo zaujímať. 

Je to skoro 600 strán know-how, ktoré autori zbierali 524 rokov. Áno, toľko rokov skúseností majú všetci autori, ktorí do knihy prispeli.

Naši klienti sa môžu tešiť

Klienti siete Dognet sa môžu tešiť na knižku automaticky. Určite sa každému čoskoro ozve naši obchoďáci Nela alebo Roman. Knižku pošleme ako vďaku za dôveru, ktorú nám aktuálne vkladá už viac ako 900 eshopov z celej Európy. Kto by si ju, ale chcel objednať stačí si vyberať na dognet.store

Sme radi, že už viac ako 9 rokov posúvame dopredu celý affiliate a online marketing 🚀  🧡

Sme tu pre vás. Vaša férová affiliate sieť Dognet

 

 

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?