Kytary.sk

Kampaň Kytary.sk

Provízia: až 5,6%

5,6% pre značky Ortega, Bespeco, Cort, Furch, Soundsation, Taylor, Washburn, Joyo, D´Addario, Godin, Nord, PRS, Hohner., 4,6% pre ostatné produkty

Informácie k spolupráci:

Máme záujem o spoluprácu s obsahovými Publishermi, ktorí ponúkajú pridanú hodnotu. Pridanou hodnotou rozumieme obsah webu, z ktorého sa návštevníci dozvedia informácie o hudobných nástrojoch, zvukovej technike a príslušenstve, technike hrania, spevu či tipy a rady ako začať hrať na hudobný nástroj. Či už formou článku, recenzie, videorecenzie atď.. Jedná sa teda hlavne o recenzné weby a online magazíny zamerané na hudbu a vzdelávanie, edukačné online portály, blogy.

Katalógy, ktoré iba skopírujú názov a popis produktu priamo z nášho e-shopu či použijú fotky produktov v zlom rozlíšení, nepovažujeme za pridanú hodnotu.

O e-shopu:

Kytary.sk je tradičný český predajca hudobných nástrojov a zvukovej techniky.

Milujeme hudbu a všetko okolo nej. Túto vášeň zdieľame s našimi zákazníkmi z 10 krajín Európy. Sme na trhu už od roku 2000 a za tú dobu sme stihli získať niekoľko prestížnych cien. V Kytary.sk získate nadštandardné služby, ktoré posunú Vašu hudbu dopredu, či už patríte medzi začiatočníkov alebo profesionálnych hudobníkov. Špecializujeme sa na gitarybasgitarybicieklávesyDJ techniku a ďalšie hudobné nástroje vrátane kompletného príslušenstva. V ponuke máme aj dychové a sláčikové nástroje, vybavenie nahrávacích štúdií a zariadenie na ozvučenie koncertov či vybavenie skúšobní.

Od skromného obchodíku po jednotku na trhu

Náš vôbec prvý obchod sa nachádzal v Prahe 4. Hoci išlo o skromný obchodík s rozlohou 16 metrov štvorcových, veľa českých hudobníkov na neho dodnes s nostalgiou spomína. Ďalšou dôležitou kapitolou firmy bola predajňa na Děkance, ktorá už mala parametre obchodu s hudobnými nástrojmi európskej úrovne. Podobný ohlas nakoniec získala aj brnenská predajňa, ktorú môžete navštíviť na Lidické ulici. Rast návštevnosti nášho e-shopu išiel ruka v ruke s rastom sily značky Kytary.sk. V roku 2018 sme sa odhodlali k zásadnému rozhodnutiu, a to vybudovať najluxusnejšiu a najväčšiu predajňu hudobných nástrojov v Českej republike. Tú dnes nájdete na ulici Medzi vodami 23 v pražských Modřanech. Tu sa na jednom mieste nachádza obrovské logistické centrum odbavujúce objednávky do celej Európy a krásna, dvojposchodová a veľkoryso priestranná predajňa, v ktorej si vyberiete z tisícov hudobných nástrojov renomovaných svetových a českých výrobcov.

TOP 10 kategórie (podľa obratu):

  1. elektrické kytary
  2. akustické kytary
  3. digitální piana
  4. přenosná stage piana
  5. klávesy workstations
  6. klávesy keyboardy s dynamikou
  7. ukulele
  8. elektrické baskytary
  9. elektronické bicí sady
  10. bicí soupravy

  TOP 10 kategórie (podľa nákupu):

  1. ukulele
  2. akustické kytary
  3. elektrické kytary
  4. klávesy keyboardy s dynamikou
  5. digitální piana
  6. elektrické baskytary
  7. přenosná stage piana
  8. elektronické bicí sady
  9. bicí soupravy
  10. klávesy workstations

  TOP značky:

  1. Furch
  2. Cort
  3. Fender
  4. Ortega
  5. Roland
  6. Taylor
  7. Bespeco
  8. Martin
  9. Soundsation
  10. Nord
  11. Dowina
  12. Washburn
  13. PRS
  14. Joyo
  15. Hérgét
  16. Seagull
  17. Zildjian
  18. Godin
  19. Alhambra

   Prvky k dispozícii

   • Bannery ?
   • iFrame
   • PR články
   • Kupóny
   • Influenceri
   • XML feed
   • E-mail šablóny
   • BANEA ?
   • Dognet Media ?


   Povolenia pre publisherov

   • Cash-back
   • Obsah
   • Kupónové weby
   • Emailing
   • Priame PPC
   • Google CSS
   • Externé kupóny
   Priama PPC kampaň je zakázaná. V nepriamej PPC musia byť brandové kľúčové slová vrátane preklepov vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords. Pred odoslaním emalingu je potrebné ho poslať na schválenie. Nie je možné používať značkové slova v názve domén. Provízie sú vypočítavané z ceny bez DPH a bez poštovného. Provízie za sprostredkovanie B2B objednávok môžu byť zamietnuté.


   Pri propagácii je potrebné používať všetky parametre, ktoré sa nachádzajú v odkazoch v našej administrácii. Odstránenie parametrov môže mať za následok nefunkčnosť trackingu alebo zamietanie provízií.

   Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

   Akých inzerentov u nás nájdete?