Annemarieborlind.cz

Provízia: 14%, 7% pre cashbackové portály a 6% pre kupónové weby

ANNEMARIE BÖRLIND Natural Beauty

Nemecká prírodná kozmetická značka s viac ako 60 ročnou tradíciou, ktorá podporuje sociálno-ekologické projekty po celom svete. Filozofiou spoločnosti je rešpektovanie životných hodnôt, úcta k prírode a k človeku.

ANNEMARIE BÖRLIND ponúka široký sortiment produkt pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie. Sú majstrom v skin care a anti-agingu. Či už ide o citlivú, problémovú pokožku, alebo pokožku, ktorá potrebuje regeneráciu, alebo anti-aging ponúkajú celé série starostlivosti v 5 krokoch, a to : čistenie pleti, tonizácia/sérum, denný krém, nočný krém, očný krém, maska.

ANNEMARIE BÖRLIND je dnes synonymom modernej prírodnej starostlivosti o pleť. Udržateľnosť je pre nás najvyšší princíp. Preto je pre nás dôležité neustále sa rozvíjať a prispievať k znižovaniu CO2, znižovaniu odpadu, dôstojnej práci a ochrane životného prostredia. S udržateľnou výrobou, ekologickými obalmi, spravodlivými mzdami a humánnymi pracovnými podmienkami na celom svete chceme posilniť našu ekologickú a sociálnu udržateľnosť.

Prvky k dispozícii

 • Bannery ?
 • XML feed
 • Kupóny
 • PR články
 • Extra spolupráce
 • E-mail šablóny
 • Influenceri
 • iFrame
 • Dognet Media ?

Povolenia pre publisherov

 • Cash-back
 • Obsah
 • Kupónové weby
 • Emailing
 • Priame PPC
 • Google CSS
 • Externé kupóny
Priama PPC kampaň je povolená, brandové kľúčové slová vrátane preklepov musia byť vo vylučujúcich kľúčových slovách v Adwords. Google Shopping CSS partneri sú v tejto kampani povolení. Nie je možné používať značkové slova v názve domén. Provízie sú vypočítavané z ceny bez DPH a bez poštovného. Provízie za sprostredkovanie B2B objednávok môžu byť zamietnuté.

 

Dôležitá informácia pre publisherov

Inzerent si sám schvaľuje publisherov do kampane. Poprosím Vás, aby ste do poznámky v žiadosti o pridanie do kampane napísali čo najpresnejšie a najjasnejšie spôsob propagácie kampane.
Do kampane bude schválený publisher, ktorý bude na webe publikovať obsah, ktorý korešponduje s prémiovou prezentáciou produktu značky Annemarie Borlind.

 

V prírodnej kozmetike ANNEMARIE BÖRLIND – Natural Beauty nájdete:
PLEŤOVO KOMPATIBILNÉ A DERMATOLOGICKY OVERENÉ ZLOŽKY
Je pre nás dôležité, aby ste poznali typ a pôvod prírodných surovín v našich produktoch, a aby ste vedeli akým spôsobom sa vyrábajú. Nie je totiž dôležité len to, že kozmetika obsahuje rastlinné zložky, ale aj to, odkiaľ tieto suroviny pochádzajú a akým spôsobom boli získané a spracované, a či pri ich pestovaní neboli používané herbicídy, pesticídy alebo iné toxické látky.

RASTLINNÉ VÝŤAŽKY Z CERTIFIKOVANÉHO ORGANICKÉHO POĽNOHOSPODÁSTVA
Prírodné suroviny v našich produktoch pochádzajú zväčša z certifikovaného organického poľnohospodárstva, alebo zberom z voľnej prírody, a následne ich spracúvame výlučne v centrále našej spoločnosti v nemeckom meste Calw uprostred Čierneho lesa. Naše produkty obsahujú vzácne rastlinné ingrediencie z celého sveta, ale aj z našich vlastných lokálnych zdrojov. Používame iba vysoko kvalitné suroviny — hodnotné, za studena lisované rastlinné oleje, éterické oleje, bylinné extrakty, aktívne ingrediencie z mora a prvotriedne vitamíny.

VEGETARIÁNSKE A VEGÁNSKE ZLOŽENIE
Naše vegánske prípravky sú označené etiketou na balení „VEGAN“. Všetky produkty sú bez obsahu parabénov a derivátov minerálnych olejov (silikónov, MOAH, parafínov).

ZLOŽENIE BEZ ŽIVOČÍŠNYCH VÝŤAŽKOV
Už od samotného vzniku našej kozmetickej značky sme odmietli používať v našich produktoch výťažky z mŕtvych živočíchov. Produkty ANNEMARIE BÖRLIND sú prevažne vegánske. Vo výnimočných prípadoch používame suroviny ako včelí vosk, pretože majú svoje špecifické vlastnosti a nedajú sa získať iným spôsobom.

ŽIADNE GENETICKY MODIFIKOVANÉ SUROVINY
Sme zásadne proti akýmkoľvek formám zneužívania prírodných zdrojov. Vždy, keď je to možné, používame rastliny z certifikovaného organického poľnohospodárstva alebo z voľnej prírody. Taktiež striktne odmietame v našich prípravkoch používať geneticky modifikované suroviny. Pre našu prírodnú kozmetiku platí zásadné NIE geneticky modifikovaným rastlinám a surovinám z nich získaných.

NAŠA VLASTNÁ PRAMENITÁ VODA
Uprostred Čierneho lesa, z hĺbky 166 metrov vyviera čistá a veľmi mäkká pramenitá voda. Na rozdiel od vody z vodovodu nie je chemicky ošetrená. Tento prameň nesie meno po Walterovi Lindnerovi, manželovi priekopníčky prírodnej kozmetiky Annemarie Lindner a spoluzakladateľovi našej kozmetickej značky ANNEMARIE BÖRLIND – Natural Beauty.
Keďže veľmi dobre vieme, že chlór, zvyšky pesticídov či herbicídov, umelé hormóny a ďalšie škodlivé látky, sa pri konvenčnom čistení odpadových vôd nedajú úplne odstrániť, do našich produktov používame výlučne vodu z tohto podzemného rezervoáru. Je to čistá, prírodná, pramenitá voda bohatá na minerály ako je draslík, magnézium, kalcium či zinok, a tak je optimálnym základom produktov našej pleťovej starostlivosti.

CERTIFIKOVANÁ A PREUKÁZATEĽNÁ ÚČINNOSŤ
Naša kozmetika spĺňa tie najprísnejšie certifikáty pre prírodnú kozmetiku ako je napríklad EcoControl, CSE ( Certified Sustainable economics), GMP, Vegan, a tiež smernice EÚ. Naše prípravky navyše viac ako štyridsaťkrát overili nemecké inštitúcie Stiftung Warentest a ÖKO-TEST s ohodnotením „vynikajúci“. Účinnosť a pleťovú kompatibilitu našich prípravkov klinicky preukázali viaceré nezávislé skúšobné ústavy. Sú testované — na ľudskej koži.

VÝROBA PRIATEĽSKÁ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU I K ČLOVEKU
Získavanie surovín do našich prípravkov prebieha šetrným spôsobom tak, aby pri tom nedochádzalo k poškodzovaniu životného prostredia. Rovnako významná je pre nás ako výrobcu sociálna zodpovednosť.
V dnešnej dobe je otázka trvalo udržateľného rozvoja a potreba ochrany našej planéty čoraz pálčivejšia. V tomto duchu sa nesie aj filozofia našej výroby — vyvíjame a vyrábame účinnú kozmetiku spôsobom, ktorý rešpektuje prírodu a životné prostredie, a zároveň rešpektuje a chráni človeka.

TOP NAJPREDÁVANEJŠIE PRODUKTY :
818 / Energizer z pomarančových kvetov 50ml
600279 / 2 fázový hyaluron shake 50ml
600466 / Revitalizér z ružových kvetov 50ml
906 / Enzýmový peeling 30gr
893 / Anti-aging krémová maska 50ml
846 / System Absolute anti-aging vyhladzujúci očný krém
844 / System Absolute anti-aging denný krém LIGHT
843 / System Absolute anti-aging denný krém
600078 /Naturoyale Biolifting Denný krém 50ml
600080 / Naturoyale Biolifting očný krém a ústne kontúry 15 ml
61 / LL Regeneration System Vitality regeneračný denný krém 50ml
60 / LL Regeneration System Vitality regeneračný nočný krém 50ml
675 / Purifying care System Cleansing Čistiaci gél na problémovú pleť 150ml
677 /Purifying care System Cleansing pleťový krém 75ml
600069 / Aquanature System Hydro Osviežujúca čistiaca pena 150ml
600072/ Aquanature System Hydro Vyhladzujúci hydratačný denný krém 50ml

TOP SEZÓNA :
Celoročne stabilné tržby
Leto – MÁJ / JÚN / JÚL – Sun produkty, 2 fázové shaky, Aquanature System Hydro
TOP sezóna = OKTÓBER / NOVEMBER / DECEMBER = kozmetické sady, línia SYSTEM ABSOLUTE anti-aging, NATUROYALE BIOLIFTING + ostatné

Pri propagácii je potrebné používať všetky parametre, ktoré sa nachádzajú v odkazoch v našej administrácii. Odstránenie parametrov môže mať za následok nefunkčnosť trackingu alebo zamietanie provízií.

Mediálna kampaň pre Annemarieborlind.cz

Máme záujem o:

1. Publikovanie PR článkov
Hľadáme publisherov zo segmentu: Móda a krása
Za publikovanie jedného PR článku vieme ponúknuť: 150 € a viac

2. Kúpu spätných odkazov
Hľadáme publisherov zo segmentu: Móda a krása
Za publikovanie jedného spätného odkazu vieme ponúknuť: do 150 €

3. Publikovanie recenzií
Hľadáme publisherov zo segmentu: Móda a krása
Minimálna požiadavka mesačnej návštevnosti webu: 10000 návštevníkov
Za publikovanie jednej recenzie vieme ponúknuť: 150 € a viac

4. Spolupráca s influencermi

Hľadáme influencerov zo segmentu: Móda a krása
Minimálna dosah influencera: 10000 followers

Ak máte záujem zapojiť sa do kampane, tak v administrácií v sekcii „Kampane“ vyhľadajte kampaň s názvom „Annemarieborlind.cz – Mediálna kampaň“ a požiadajte o pridanie. Inzerent vás v kampani buď schváli alebo zamietne. Prosím, vyplňte poznámku pri žiadosti čo najpresnejšie, aby inzerent vedel, o akého publishera sa jedná. Následne inzerent s vami nadviaže kontakt a komunikácia prebehne medzi vami a inzerentom. Mailovú dohodu pošle inzerent alebo publisher do hello@dognet.com s informáciou, aká spolupráca bola dohodnutá a v akej provízií pre publishera.

Články, ktoré by ťa mohli zaujímať

Akých inzerentov u nás nájdete?