Viac ako 30 tisíc položiek v namakanom XML feede s parametrami a veľkými obrázkami produktov. Neustále akcie, obrovský výber,… to sú naše nové kampane Blancheporte SK a CZ.

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 14% (Pre cashbackové systémy 9%, pre display 12%, pre emailing 14% a shopbots 14%)

V spolupráci s Blancheporte.sk aj .cz sme pre publisherov siete Dognet pripravili nové módne kampane. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Zásielkový obchodný dom Blancheporte má na českom trhu už dlhoročnú tradíciu. Dnes patríme medzi najvýznamnejšie zásielkové obchody v Českej republike s viac než 350 000 stálych zákazníkov. Niekoľkokrát ročne prichádza do ich schránky veľký katalóg s pestrým výberom širokého sortimentu tovaru so sezónnymi výbermi a výpredajovými zľavami a rovnako celý rad ďalších akcií. Tiež sa orientujeme na oblasť e-commerce a prevádzkujeme e-shop s francúzskou módou, kde ponúkame rozšírenú ponuku produktov za nízke ceny.

K dispozícii sú bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je zakázaná, je zakázané taktiež používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Blancheporte. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je možný na základe povolenia od inzerenta.
  • Pre pridanie sa do kampane kliknite na odkaz “Požiadať o pridanie” a čakajte na potvrdzujúci email. Samotný inzerent tieto požiadavky schvaľuje či zamieta.

Chcem sa zapojiť do kampane

Páčil sa ti článok?
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.