Máme pre vás módu nie len do kancelárie. Na eshopoch Willsoor.cz a Willsoor.sk nájdete viac ako len košele :)

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 9%

Značka Willsoor se snaží svým zákazníkům nabídnout celou řadu doplňkových výrobků v té nejvyšší kvalitě. V našem e-shopu tak najdete svetry z kvalitních přízí s příměsí angory, kašmíru nebo vlny, širokou škálu kravat, motýlků a dalšího doplňkového zboží.

Slovenská aj česká verzia kampane WillSoor má dostupný XML feed 😉

 

Nápady na integráciu:

  • kampaň je výborná pre všetky módne magazíny. V ponuke eshopov nájdete netradičné, moderné oblečenie. Eshop nezabúda ani na dámy a má skvelý výber dámskych košieľ.
  • môžem odporučiť taktiež pre všetky instagram a FB stránky v hipsterskom štýle. V ponuke nájdete štýlové motýliky pre pánom aj dámy 😉

 

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Willsoor.cz. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený

Chcem sa zapojiť do kampane

Páčil sa ti článok?
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.