Nová kampaň s osvetlením do domácnosti aj do kancelárie rovno v SK aj CZ verzií.

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 9%

Internetové obchody najlampy.sk a nejlampy.cz a ponúkajú široký sortiment osvetlenia ako do interiéru, tak aj do vonkajších priestorov.

Nájdete tu lustre, ktoré majú starožitný vzhľad, alebo naopak sú moderné a majú neobvyklý dizajn. Ďalej máme v ponuke nástenné svietidlá, ktoré osvetlia akýkoľvek temný roh miestnosti. Predávame stolné lampy aj väčšie stojacie lampy všetkých štýlov a farieb. Na svoje si prídu aj deti v sekcii Detská izba, kde sú svietidlá pripomínajúce nielen rôzne zvieratká.

K dispozícii sú bannery a XML feed.

 

Nápady na integráciu:

  • kampane sú vhodné pre všetky nábytkové portály. Každá izba musí mať predsa osvetlenie 😉
  • v ponuke eshopov nájdete aj stolné lampy, ktoré sa určite zídu do každej kancelárie.
  • píšete o stavbe domu? Skvelé. Na eshope najlampy.sk a nejlampy.cz nájdete aj vonkajšie osvetlenie na terasu, okolo domu či na balkón.

 

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Najlampy. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing povolený

Chcem sa zapojiť do kampane

Páčil sa ti článok?
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.