Adidas, Nike, Converse, Puma a mnoho ďalších svetových značiek nájdete v našich nových módnych kampaniach Ringit.sk a Ringit.cz.

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 12%

Predstavujeme vám novú módnu kampaň Ringit.sk. V ponuke máme aj CZ verziu tejto módnej kampane 😉

Ringit je e-shop, ktorý sa špecializuje na všetko okolo módy. Módne trendy sledujeme vo dne v noci, a tak vieme, čo sa nosí! Ponúkame širokú ponuku fashion oblečenia, obuvi a doplnkov. Oblečiete sa u nás do značiek adidas, Nike, Converse, Puma, O’Neill, Bench, New Balance, Nectar, Styx a ďalšie.

Pravidelne dopĺňame ponuku o najnovšie kolekcie priamo z módneho móla. Kvalita je pre nás dôležitá, preto verte, že sa oblečiete do toho najlepšieho.

  • doprava zadarmo nad 80 €
  • garancia 100% kvality produktov
  • 21 dní na výmenu alebo vrátenie tovaru
  • široká kolekcia značkového fashion oblečenia a obuvi
  • skladom viac ako 3500 druhov tovaru

K dispozícii sú bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama Adwords PPC kampaň je zakázaná. Facebook reklamy sú povolené. Je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Ringit. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing povolený

Chcem sa zapojiť do kampane

Nová módna kampaň Ringit SK a CZ
5 z 1
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.