Predstavujeme vám kampaň Maxana.sk – oblečenie pre plnoštíhle dámy až do veľkosti 70.

Moletky v nákupných centrách moc nepochodia. Číslovanie končí niekde pri 42-jke a pri veľkom šťastí nájdu aj 46-tku. Preto musia chodiť do špecializovaných obchodov, ktoré sa ťažko hľadajú. Táto cieľová skupina často nakupuje z katalógov, ktoré im pristanú v poštovej schránke (viem to veľmi dobre, keďže moja mama je jednou z nich a je lenivá chodiť do obchodov). Tieto kampane majú preto obrovský potenciál a bola by škoda ich nevyužiť 😉

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 13%

  • Zásielkový obchod s módnym, športovým aj domácim oblečením pre všetky typy postáv
  • Tovar nám dodávajú prevažne českej výrobnej firmy
  • XXL móda až do veľkosti 70

K dispozícií je sada bannerov. XML feed na vyžiadanie.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Maxana a PetrKlíč. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený.

Chcem sa zapojiť do kampane

Nová módna kampaň pre plnoštíhle dámy – Maxana.sk
5 z 1
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.
Katka Novotná

Latest posts by Katka Novotná (see all)