Extrakt zo zelenej kávy je skvelým antioxidantom a výrazne pomáha aj pri chudnutí. Teraz už aj v našej sieti s províziou 20% 😉

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 20%

V spolupráci s ZelenáDiéta.sk sme pre publisherov siete Dognet pripravili kampaň “ZelenáDiéta.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Účinný prírodný prostriedok ako sa zbaviť pár nadbytočných kilogramov. Zelená káva si právom vyslúžila prívlastok zázračný produkt na chudnutie.

K dispozícii sú bannery.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou ZelenáDiéta. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený.

Chcem sa zapojiť do kampane

Páčil sa ti článok?
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.