Nová kampaň pre budúce mamičky u nás v sieti.

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 25%

V spolupráci s Tehotenskétesty.sk sme pre publisherov siete Dognet pripravili kampaň “Tehotenskétesty.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

V portfóliu inzerenta TehotenskéTesty.sk nájdete:

  • Tehotenské testy Woman secret “BABY” sú určené k rýchlemu a spoľahlivému zisteniu včasného tehotenstva.
  • Ovulačné testy sú dobrým pomocníkom pre páry, ktoré sa pokúšajú otehotnieť. Pomocou týchto testov môžete určiť s 99,5% presnosťou vaše najplodnejšie dni v mesiaci.
  • Chceli by ste rýchlo vedieť pohlavie Vášho dieťatka? Je tu pre Vás nový, jednokrokový test na určenie pohlavia dieťaťa Woman secret “Girl or Boy”.

K dispozícii sú bannery a zľavový kupón na 15% zľavu (nájdete v administrácii)

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je zakázaná, taktiež je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Tehotenskétesty. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený.
  • Je zakázané propagovať popri produktoch z tejto kampane produkty konkurenčnej spoločnosti Clearskin II (teda testy Rapi clear a Top Test)

Chcem sa zapojiť do kampane

Páčil sa ti článok?
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.