V spolupráci so Samys-parfémy.sk sme pre publisherov siete .dognet pripravili kampaň “Samys-parfémy.sk” s províziou 30% z každej objednávky.

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 30%

Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Internetový obchod Samys – parfémy predáva napodobeniny parfémov, teda imitácie parfémov. Sme parfuméria ponúkajúca alternatívu k svetovým značkám parfémov. Momentálne je v našom portfóliu 240 svetových vôní v najvyššej kvalite. Naše parfémy obsahujú 20% vonnej esencie, čo predstavuje najvyššiu možnú koncentráciu. Práve vysoká koncentrácia parfumu Vám zabezpečí dlhú trvácnosť vône, bez opakovanej aplikácie.

K dispozícii sú bannery a XML feed.

  • priemerná konverzia na posledný polrok: 2,48%
  • priemerná výška nákupu za posledný polrok: 23€

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je zakázaná, nepriama PPC kampaň je povolená, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Samys-parfémy. To platí aj pre registráciu domén.
  • v prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie

Chcem sa zapojiť do kampane

Nová kampaň Samys-parfémy.sk
5 z 3
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.
Katka Novotná

Latest posts by Katka Novotná (see all)