Predstavujeme vám novú kampaň Rimmoo.sk, ktorá vás posadí. Doslova :) Sedacie vaky do interiéru, exteriéru, všade.

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 12%

Značka rimmoo® vznikla v roku 2009, keď sme zistili, že oddychovanie nie je len o šálke čiernej kávy alebo o strhujúcom deji dobrej knihy, ale predovšetkým o pohodlnom sedení. To nás viedlo k výrobe nášho prvého tvarovaného Rimo Vaku. A keďže ohlas a referencie boli hneď výborné a zážitok zo sedenia tak úžasný, rozhodli sme sa navrhovať a následne vyrábať sedacie vaky aj pre Vás.

Priblížili sme obyčajné polystyrénové sedacie vaky ku klasickým kreslám do takej miery, že sú vhodné aj do detskej izby, obývačky, zimnej záhrady či na terasu. Jediným a zásadným rozdielom tu zostáva len polystyrénová náplň. Už po krátkom sedení však zistíte, že tento rozdiel je v prospech sedacích kresiel rimmoo®.

team rimmoo®

 

K dispozícii sú bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená. Je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Rimmoo. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing povolený

Chcem sa zapojiť do kampane

Nová kampaň s ktorou si sadnete – Rimmoo.sk
5 z 1
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.