Kampaň ako stvorená pre portály o zdraví, prírode a behu. Adamsport.eu aj s XML feedom a kupónom odteraz v našej sieti 😉

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 7%

V spolupráci s ADAM SPORT sme pre publisherov siete Dognet pripravili kampaň “AdamSport.eu”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Outdoor shop AdamSport sa zaradil medzi významné outdoor predajne na Slovensku a stal sa veľmi populárnym a obľúbeným aj vďaka svojmu e-shopu adamsport.sk medzi množstvom priaznivcov outdoor aktivít najmä so zameraním na horolezectvo, skialpinizmus, VHT, Via ferraty, kemping, horský beh,… Poskytuje najširšiu outdoor ponuku v regióne severného Slovenska a to svojou špecializovanou outdoorovou ponukou športového vybavenia, turistického oblečenia, turistickej obuvi, športových potrieb a výstroje.

  • ADAM SPORT je výhodnejší – 95 % produktov patrí k najvýhodnejším na trhu
  • ADAM SPORT poskytuje garanciu najnižšej ceny
  • každý rok organizujú podujatia napr. Výstava Stanov alebo Skialp Test Day
  • produkty pravidelne recenzujú: výsledkom je ich stále rozrastajúci sa Youtube videokanál

K dispozícii sú bannery, XML feed a kupón na 3% zľavu.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou ADAM SPORT. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing povolený

Chcem sa zapojiť do kampane

Nová kampaň pre športovcov – AdamSport.eu
5 z 1
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.