Ešte stále rozmýšľate či je móda tým správnym segmentom pre online? Podľa prieskumu, Slováci nakúpili takmer rovnako veľa elektroniky ako produktov z kategórie móda a oblečenie 😉

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 10%

V spolupráci s Obuvame.sk sme pre publisherov siete .dognet pripravili kampaň “Obuvame.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Internetový obchod Obuvame.sk sa zameriava prevažne na predaj športovej, voľnočasovej ale aj elegantnej obuvi popredných svetových značiek. Naše portfólio sa rozširuje každým dňom. Snažíme sa naším zákazníkom prinášať neustále nové kolekcie za najlepšie ceny.

K dispozícii sú bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Obuvame. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený.

Chcem sa zapojiť do kampane

Nová kampaň Obuvame.sk
5 z 1
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.
Katka Novotná

Latest posts by Katka Novotná (see all)