V spolupráci s NovýNábytok.sk sme pre publisherov siete DOGNET pripravili exkluzívnu kampaň “NovýNábytok.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percentuálnu províziu z výšku predaja.

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 4%

NovýNábytok.sk je najväčším internetovým obchodom s nábytkom a bytovým vybavením na Slovensku. Na trhu pôsobí od roku 2007, disponuje vlastným 1500m2 skladom a vlastnou prepravou tovaru po celej SR. Všetok ponúkaný tovar dopravuje iba od oficiálnych distribútorov prípadne priamo od výrobcov, môžete sa tak spoľahnúť, že u nás zakúpený tovar je originál, je doručený najrýchlejšou možnou cestou a za najlepšiu cenu.

K dispozícií je sada bannerov a XML feed na vyžiadanie.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je možná, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou NovýNábytok. To platí aj pre registráciu domén.
  • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie
  • Kupóny dostupné nie sú, ale je možné odkazovať na špeciálnu podstránku s akciami

Nápady pre využitie kampane:

  • Ideálna kampaň pre segment domácností, blogy a recenzie produktov. Stačí odporučiť produkt, odkázať na konkrétnu podstránku a konverzie budú veľmi vysoké.
  • Inzerent má široké portfólio ako tovaru, tak značiek (vhodné na SEO a long-tail)
  • XML pre katalógy produktov vieme dodať po dohode.
  • Eshop má stále akcie a výpredaje, ktoré sa dajú komunikovať na návštevníkov

 

Chcem sa zapojiť do kampane

Nová kampaň NovýNábytok.sk
5 z 2
The following two tabs change content below.
Štefan Polgári

Štefan Polgári

Executive director at Lead Media
V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.
Štefan Polgári

Latest posts by Štefan Polgári (see all)