V spolupráci s Najzlato.sk sme pre publisherov siete DOGNET pripravili exkluzívnu kampaň “Najzlato.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percentuálnu províziu z výšky predaja.

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 10%

Gold Credit, investičná spoločnosť v oblasti zlata a financií s 20 ročnými skúsenosťami, využila všetky svoje poznatky o práci so šperkami a založila internetové zlatníctvo www.najzlato.sk. Bohatý sortiment predstavujú prstene so Swarovskeho zirkónmi, retiazky a náramky s vysokým leskom, ale aj prívesky s jemným gravirovaním, oslnivé dámske a detské náušnice. Každý jeden šperk je originál, pričom všetky spája noblesa, nadčasový dizajn a kvalita. Aj náročnejší zákazníci ocenia 14 karátové zlato, označované aj ako 585/000, z ktorého sú šperky zhotovené. Patrí k tým najpredávanejším a vďaka svojim výhodám je v našich končinách často vyhľadávané.

Konverzný pomer e-shopu je okolo 1% a k dispozícií je sada bannerov a XML feed. K dispozícii je aj 5% zľavový kupón, ktorý poskytneme publisherovi po preradení do nižšej províznej skupiny 5%.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je možná, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Najzlato.sk
  • V prípade záujmu o mailing je ho potrebné zaslať na schválenie

Nápady pre využitie kampane:

  • Ideálna kampaň pre módny segment, blogy a recenzie produktov. Stačí odporučiť produkt, odkázať na konkrétnu podstránku a konverzie budú veľmi vysoké.
  • Inzerent má široké portfólio ako tovaru, tak značiek (vhodné na SEO a long-tail)
  • XML pre katalógy produktov vieme dodať po dohode.
  • Eshop má stále akcie a výpredaje, ktoré sa dajú komunikovať na návštevníkov.

 

Chcem sa zapojiť do kampane

Nová kampaň Najzlato.sk
5 z 4
The following two tabs change content below.
Štefan Polgári

Štefan Polgári

Executive director at Lead Media
V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.
Štefan Polgári

Latest posts by Štefan Polgári (see all)