Vianočné provízie budú tento rok ešte krajšie s našou novou kampaňou NajDarček.sk

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 12%

V spolupráci s NajDarček.sk sme pre publisherov siete .dognet pripravili kampaň “NajDarček.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Obchod Najdarcek.sk ponúka netradičné, vtipné, originálne darčeky a gadgets. Nájdete tu darčeky pre mužov a ženy všetkých vekových kategórií spolu s tipmi na darčeky k narodeninám. Rýchle doručenie do 24/48 hodín. Pri objednávke do 12:00 je zásielka doručená zákazníkovi na druhý pracovný deň. Poštovné zdarma pri objednávke darčekov nad 30€.

K dispozícii sú bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou NajDarček. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je len na schválenie.

Chcem sa zapojiť do kampane

Nová kampaň Najdarček.sk
5 z 1
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.
Katka Novotná

Latest posts by Katka Novotná (see all)