Česká verzia kampane Metalshop.sk spustená! Let’s Rock!

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 6%

V spolupráci s Metalshop.cz sme pre publisherov siete Dognet pripravili kampaň “Metalshop.cz”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Denně vybíráme ty nejzajímavější kousky do našich regálů a hlavně vašich šatníků, některé značky jsme objevili pro ČeskoSlovensko jako první. Snažíme se nejenom prodávat, ale také definovat hranice metalových trendů.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Metalshop. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený

Chcem sa zapojiť do kampane

Nová kampaň Metalshop.cz
5 z 2
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.