Vyznáte sa v stavbe domu? Potom vás môže zaujať naša nová kampaň so stavebným materiálom Internetové-stavebniny.sk s dopravou až na miesto stavby 😉

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 1,5%

V spolupráci s InternetovéStavebniny.sk sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “InternetovéStavebniny.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percentuálnu províziu z výšku predaja.

Internetový obchod so stavebným materiálom pre stavbu rodinných domov. Ponúka materiály na hydroizoláciu spodnej stavby a plochých striech, murovacie a stropné systémy (pálené tehly, pórobetónové tvárnice), tepelné izolácie všetkých konštrukcií (polystyrén, sklenná vlna), strešné krytiny a doplnky, komíny, fasádne omietky a farby, strešné okná, podkrovné schody, OSB dosky a sadrokartóny. Doprava materiálov priamo na miesto stavby. Výpočet množstva požadovaného materiálu zdarma.

  • priemerný konverzný pomer – 0,13% (posledný polrok)
  • priemerná výška nákupu – 350 € (posledný polrok)

K dispozícií je sada bannerov a XML feed.

 

Nápady na integráciu:

  • K stavebným materiálom sa môže hodiť v určitých prípadoch aj nejaká pôžička.
  • Keď niekto rieši stavbu, určite bude neskôr riešiť aj zariadenie domu. Oplatí sa tu preto odchytávať emailové kontakty a neskôr propagovať nábytok.
  • Kampaň je skvelá pre stránky typu “Urob si sám”, “DIY”

 

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou InternetovéStavebniny.sk. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený.

Chcem sa zapojiť do kampane

Nová kampaň Internetové-stavebniny.sk
5 z 1
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.