Nový inzerent so širokou ponukou domácich potrieb odteraz v Dognete. Kampaň 4home s podobným sortimentom patrí medzi TOP 3 kampane v našej sieti. Avšak oproti 4home má Homepoint takmer dvojnásobnú províziu. Oplatí sa vyskúšať 😉

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 15%

V spolupráci s Homepoint.sk sme pre publisherov siete .dognet pripravili kampaň “Homepoint.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

OBCHOD ŠPECIALIZOVANÝ NA PREDAJ DOMÁCICH POTRIEB A DEKORÁCIÍ. Už 24 rokov ponúkame našim zákazníkom to najlepšie zo sortimentu tovarov do domácnosti z celého sveta. V našom sortimente máme skladom až 10 tisíc položiek. Nákup u nás je bezpečný a rýchly, tovar vám vieme doručiť už nasledujúci deň. Zárukou kvality sú naše dlhoročné skúsenosti, ktoré nás radia na prvé miesto v predaji potrieb a dekorácií pre domácnosť.

  • doprava zadarmo pri nákupe nad 25€
  • darčeky k objednávkam pri nákupe nad určitú hodnotu
  • tovar skladom
  • viac ako 20 rokov na trhu

K dispozícii sú bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Homepoint. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je povolený.

Chcem sa zapojiť do kampane

Nová kampaň Homepoint.sk
5 z 1
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.
Katka Novotná

Latest posts by Katka Novotná (see all)