V spolupráci s Hodinky.sk sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “Hodinky.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percentuálnu províziu z výšky predaja.

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 6%

Hodinky.sk sú oficiálnym predajcom všetkých značiek, ktoré nájdete v našej ponuke. V ponuke máme viac ako 50 značiek svetových výrobcov. Väčšinu hodiniek máme na sklade a objednávky expedujeme ešte v deň prijatia objednávky (do 16:00) s doručením na nasledujúci pracovný deň. V Hodinky.sk pracujú kvalifikovaní pracovníci, ktorí sú pripravení zodpovedať akékoľvek otázky a poradiť pri výbere.

Internetový obchod Hodinky.sk získal prestížne ocenenie v ankete SHOPROKU 2013 a 2014

K dispozícií je sada bannerov a XML feed na vyžiadanie. Pre propagáciu môžete využiť aj stickery Garancia nákupu a Overené zákazníkmi. Eshop má výborné hodnotenia na Heureka.sk

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je zakázaná, nepriama PPC kampaň je povolená, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Hodinky.sk. To platí aj pre registráciu domén.

Iné údaje:

  • Conversion rate: 0,8 – 1,1 % podľa sezóny
  • Priemerná výška objednávky: 105 €

 

Chcem sa zapojiť do kampane

Nová kampaň Hodinky.sk
5 z 2
The following two tabs change content below.
Štefan Polgári

Štefan Polgári

Executive director at Lead Media
V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.
Štefan Polgári

Latest posts by Štefan Polgári (see all)