Health and beauty je naozaj segmentom, do ktorého sa oplatí ísť. Preto sme pridali medzi naše kampane eshop Herbatica.sk, kde nájdete všetko pre zdravie a krásu.

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 13%

V spolupráci s Herbatica.sk sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “Herbatica.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percentuálnu províziu z výšku predaja.

Sme rodinná firma zaoberajúca sa predajom a obchodom už od roku 1992. V posledných rokoch robíme radosť ľuďom prírodnou kozmetikou, doplnkami výživy, vitamínmi, špeciálnymi jedlými olejmi a medicínou.

K dispozícií je sada bannerov, zľavový kód v administrácií, PR článok a XML feed na vyžiadanie.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je zakázaná, nepriama PPC kampaň je povolená, no je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Herbatica. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing je pre zľavové kódy a články povolený.

 

Chcem sa zapojiť do kampane

Nová kampaň Herbatica.sk
5 z 1
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.
Katka Novotná

Latest posts by Katka Novotná (see all)