Druhá slovenská affil kampaň zameraná na deti. Všetko, čo vám doteraz chýbalo v kampani Market24, nájdete odteraz na Detska-vybavicka.sk.

Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 12%

V spolupráci s Detská-výbavička.sk sme pre publisherov siete Dognet pripravili kampaň “Detská-výbavička.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percento z predaja.

Eshop s detským oblečením, kojeneckým oblečením a doplnkami pre deti. Predávame aj kvalitné tehotenské oblečenie a sety do postieľok. V našom eshope www.detska-vybavcika.sk nájdu mamičky všetko na jednom mieste a môžu si objednať z pohodlia domova kompletnú detskú výbavičku.

K dispozícii sú bannery a XML feed.

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je povolená, je zakázané používať značkové kľúčové slová spojené so značkou Detská-výbavička.sk. To platí aj pre registráciu domén.
  • Mailing povolený

Chcem sa zapojiť do kampane

Páčil sa ti článok?
The following two tabs change content below.
Katka Novotná

Katka Novotná

Affiliate Manager
Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.